نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی با مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق به مناسبت روز معلم

دیدار مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی با مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق به مناسبت روز معلم


بمناسبت روز معلم،مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران به همراه علی میرابی مدیر فنی و مهندسی مجتمع و کاظم کریم‌زاده مشاور فرهنگی با حضور در آموزش و پرورش شهرستان ضمن اهدا گل به رییس این اداره، از مقام شامخ معلم تجلیل نمودند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ; مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران به همراه علی میرابی مدیر فنی و مهندسی مجتمع و کاظم کریم‌زاده مشاور فرهنگی به مناسبت گرامیداشت هفته معلم با حضور در آموزش و پرورش شهرستان ضمن اهدا گل به رییس این اداره به نمایندگی از فرهنگیان شهرستان، از مقام شامخ معلم تجلیل نمودند.
مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران با اشاره به احادیث و روایت ها گفت: معلمی شغل انبیاست و معلم خود را در خط مقدم تعلیم و تربیت می داند و در راه آموزش به نسل آینده از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
 رحیمی در ادامه با توجه به وضعیت کنونی در کشور و بیماری کرونا افزود: آموزش با تلاش و ایثار معلمان  به هیچ عنوان تعطیل نشد و معلمان  فضای مجازی را تبدیل به فضای  تعلیم و تربیت دانش آموزان نمودند که این موضوع جای تقدیر و تشکر از تک تک جامعه فرهنگی را دارد.
در ادامه محمد رضا قاسم‌زاده رئیس آموزش و پرورش شهرستان بافق ضمن خیر مقدم گزارشی از وضعیت سیستم آموزشی شهرستان ارائه نمود و از حضور مهندس رحیمی و هیات همراه تقدیر و تشکر نمود و برایشان آرزوی موفقیت کرد.