نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان با مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق

دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان با مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافقبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ محمدرضا قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان به اتفاق معاونین و کارشناس روابط عمومی مجموعه  مدیریت آموزش و پرورش شهرستان با "رضا فلاح " مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق دیدار کرد.
در این دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن عرض تبریک شروع سال جدید اظهار داشت: فعالیت و خدمات شرکت سنگ آهن مرکزی در زمینه تولید و پشتیبانی نمونه بارز و موفقی از نامگذاری سال جدید به نام تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها  می باشد.
وی ضمن تشکر از دید مثبت و خدمات شرکت سنگ آهن مرکزی به مجموعه آموزش و پرورش شهرستان خطاب به "رضا فلاح  " مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق افزود : در دوره حضور شما در پست مدیرعاملی بیشترین خدمات از طرف شرکت سنگ آهن مرکزی در مباحث ساخت و ساز تا بحث های  آموزشی و پرورشی صورت گرفته است که این موضوع جای تقدیر و تشکر از جنابعالی و همچنین مجموعه شما دارد.
وی با اشاره به ساخت و تکمیل ۵ آموزشگاه به همت شرکت سنگ آهن مرکزی وی تصریح کرد : با ورود شرکتهای اقماری سنگ آهن مرکزی به بحث ساخت مدارس جدید و همچنین تعمیر و تجهیزات مدارس فرسوده بسیاری از دغدغه های  ما در زمینه فضای آموزشی کاهش یافت.
قاسم زاده بافقی نتایج کنکور و در سال گذشته بسیار خوب ارزیابی و افزود : در سال تحصیلی جاری با توجه به شرایط آموزش مجازی دانش آموزان ارزیابی دقیقی از وضعیت علمی دانش آموزان نداریم اما تمام سعی و توان خود را در استفاده و بهره گیری از اساتید برتر کشوری در زمینه های کنکور و تست به دانش آموزان داشته‌ایم .
وی در ادامه راه اندازی و تاسیس کتابخانه تخصصی تست کنکور و پژوهشسرای دانش آموزی را از ضرورت های شهرستان عنوان و ابراز امیدواری کرد : شرکت سنگ آهن مرکزی در این زمینه نیز مساعدت های خود را به مجموعه آموزش و پرورش داشته باشد.
تجلیل از معلمان برتر و معلمان بازنشسته نیز از دیگر موضوعات مطرح شده این  نشست بود.
رضا فلاح مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی در ادامه ضمن تبریک و خوشامدگویی مجدد وی افزود : آموزش و پرورش شهرستان یکی از دغدغه های مهم کاری مجموعه ما بوده و تمام توان خود را در این مدت به کار گرفتیم تا طبق قوانین و مقررات به این مجموعه کمک کنیم.
وی مستندسازی تاریخ آموزش و پرورش شهرستان بافق را یکی دیگر است دغدغه های فرهنگی خود دانست و این موضوع را علت کمک به تجهیز و تکمیل موزه فرهنگ و هنر شهرستان اعلام کرد.
فلاح سرمایه گذاری در کنکور و بحث های آموزشی را یکی از مسائل مهم شهرستان عنوان و قول مساعدت در زمینه راه اندازی کتابخانه و مسائل آموزشی دانش آموزان  را داد.