نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار مدیر آموزش و پرورش با فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج بافق

دیدار مدیر آموزش و پرورش با فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج بافقبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ ظهر امروز مدیر آموزش و پرورش به همراه میرجعفری معاون پرورشی و جمعی از اعضای شورای بسیج فرهنگیان با سرهنگ نصیری جهت عرض تبریک انتخاب ایشان به عنوان فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج بافق در دفتر وی دیدار کردند.

محمد رضا قاسم زاده بافقی ضمن قدردانی از زحمات سرهنگ صادقی فرمانده سابق و تبریک انتخاب سرهنگ نصیری به عنوان فرمانده مقاومت بسیج بافق بر تعامل و همکاری بیشتر سپاه با مجموعه ی فرهنگیان تاکید و اظهار کرد :قطعا با همکاری و تعامل بین دو نهاد سپاه و آموزش و پرورش می توان گام های موفق تری در زمینه ی تعلیم و تربیت آینده سازان ایران برداشت.

وی مجموعه فرهنگیان را مجموعه ای پویا و فعال در تمام مسائل اجتماعی عنوان و افزود : امیدواریم بتوانیم رسالت خود را جهت تربیت نیروی جوان انقلابی بین دانش آموزان با همکاری و تعامل بین  سپاه  و آموزش و پرورش به خوبی انجام دهیم.

سرهنگ نصیری فرمانده جدید سپاه بافق نیز ضمن خیر مقدم به حضار بیان کرد: باید  یکی از اهداف ما در زمینه ی فرهنگی تربیت نیروهای کار آمد در حوزه ی خود باشد تا بتوانیم شاهد حضور نیروهای جدید در این میادین نیز باشیم.

در ادامه سرهنگ نصیری آمادگی سپاه و بسیج را جهت اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در مدارس کمافی السابق خبرداد.