نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار مدیر آموزش و پرورش با خانواده شهید دفاع مقدس " شهید دانش آموز ناصر محمدباقری"

دیدار مدیر آموزش و پرورش با خانواده شهید دفاع مقدس " شهید دانش آموز ناصر محمدباقری"به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ محمدرضا قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق به اتفاق ضیایی و فلاح موسسین مدارس غیرانتفاعی حضرت سجاد علیه السلام و آخوندی کارشناس مسئول امور شاهد وایثارگران آموزش و پرورش به مناسبت هفته ی دفاع مقدس با خانواده ی"شهید دانش آموز ناصر محمدباقری" دیدار کردند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دراین دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره)، شهدا، جانبازان و ایثارگران ایام دفاع مقدس گفت: خانواده‌های شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند وعزت و آزادی کشور را مدیون شهدا هستیم .

وی در ادامه افزود: وجود مادران و پدران شهدا باعث برکت و دیدار با آنان مایه نشاط است و صبوری شما عزیزان به ما توان می دهد تا در راه خدمت به نظام اسلامی و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تلاشی مضاعف داشته باشیم.

در حاشیه ی این دیدار نماینده ی دانش آموزان دبستان غیرانتفاعی حضرت سجاد علیه السلام هدیه ای به پدر شهید تقدیم نمود.

لازم به ذکر است : شهید ناصر محمدباقری متولد 1349 بوده است که در عملیات والفجر 8 در سال 1364 به شهادت رسیده است. پیکر این شهید گرانقدر بعد از ده سال  مفقودالاثر بودن در سال 1374 تشییع و در امام زاده عبدالله بافق به خاک سپرده شد.