نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق با فرماندار جدید شهرستان

دیدار مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق با فرماندار جدید شهرستانبه گزارش روابط عمومی  آموزش و پرورش شهرستان بافق مدیر آموزش و پرورش شهرستان به همراه معاونین و کارشناس روابط عمومی این مدیریت با طلایی مقدم فرماندار جدید شهرستان دیدار کرده و انتصاب ایشان را تبریک عرض نمود.
در ابتدای این دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن عرض تبریک انتصاب سید مهدی طلایی مقدم به عنوان فرماندار جدید شهرستان گزارشی از روند فعالیت های آموزش و پرورش و نیز نیازمندیها و مشکلات این حوزه را بیان نمود.
وی با اشاره به نحوه آموزش ها در زمان تعطیلی مدارس با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت: دغدغه تعلیم و تعلم برای مجموعه آموزش و پرورش در این دوران متن ها کمرنگ نشد بلکه احساس وظیفه ای که در مجموعه بویژه معلمان ایجاد شد قابل ستایش و تقدیر است.
محمدرضا قاسم زاده بافقی همچنین با ارائه گزارشی کلی از وضعیت آموزشی ابراز امیدواری کرد تا با حمایت فرماندار بتوانند در این شرایط  ، گوشه ای از مشکلات و چالش‌های پیش روی فرهنگیان و اولیای دانش آموزان در زمینه تامین اینترنت و یا وسیله آموزشی را برطرف نمایند.
سید مهدی طلایی مقدم فرماندار جدید شهرستان بافق نیز  با عرض خیر مقدم به مسئولین آموزش و پرورش گفت: به عنوان نماینده دولت در شهرستان با تمام توان و تلاش سعی خواهم کرد در جهت کاهش مشکلات آموزش و پرورش در این شرایط حساس قدم بردارم.
طلایی مقدم تعطیلی آموزش را در یک سال امری محال و غیر قابل جبران در پیشرفت جامعه عنوان و خاطر نشان کرد: شیوع بیماری کرونا شرایطی بحرانی را در آموزش کل جامعه به وجود آورده است که با درایت و تعامل بین نهاد های مربوطه می توان از این شرایط عبور نمود.
همچنین در این دیدار چندین چالش اساسی آموزش و پرورش مطرح و مقرر شد در  شورای آموزش و پرورش شهرستان به بحث و تبادل نظر گذاشته شود.