نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار صمیمی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق با فرماندار شهرستان

دیدار صمیمی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق با فرماندار شهرستانبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛" محمدرضا قاسم زاده بافقی " مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق به  اتفاق معاونین و کارشناس روابط عمومی اداره با " سید مهدی طلایی مقدم " فرماندار شهرستان بافق دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار صمیمی " محمد رضا قاسم زاده بافقی " مدیر آموزش و پرورش  شهرستان ضمن تبریک سال جدید و تقدیر و تشکر از زحمات فرماندار و تعامل سازنده و همکاری ایشان با اداره آموزش و پرورش گزارشی از اقدامات و روند فعالیتهای آموزش و پرورش در زمینه های ساخت و ساز آموزشگاه ها ی جدید در شهرستان ارائه داد .

وی با اشاره به افتتاح موزه فرهنگ و هنر آموزش و پرورش شهرستان تصریح کرد : موزه فرهنگ و هنر شهرستان بافق با همت و همکاری مسئولین شهرستان بویژه فرماندار به اتمام رسید و توانستیم این مجموعه ی فرهنگی را به ثمر برسانیم .

قاسم زاده بافقی تعداد پرسنل و کارکنان شاغل  آموزش و پرورش این شهرستان را 742 نفر عنوان و افزود : در سال تحصیلی جاری با توجه به مجازی شدن آموزش کار معلمان و کلیه پرسنل آموزش و پرورش چند برابر شد و معلمان شهرستان با خلاقیت ها و  پشتکار خود نشان دادند در بحث آموزش دهی همیشه همراه و در خط مقدم قرار داشته اند .

وی همچنین  با توجه به نزدیک شدن هفته ی گرامیداشت مقام معلم در اواسط اردیبهشت ماه خواستارهمکاری و مساعدت به مجموعه آموزش و پرورش جهت برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر این مناسبت شد .

در پایان سید مهدی طلائی مقدم نیز ضمن خیر مقدم و تبریک سال نو  آمادگی خود و به کارگیری ظرفیت های ارگان ها ، شرکت و معادن شهرستان را در برگزاری و تقدیر از معلمان شهرستان اعلام نمود .