نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون فرهنگی پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان بافق

دیدار رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون فرهنگی پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان بافقبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ محمد باقر قائمی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق با علیرضا حیدری معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان و کارشناسا ن این حوزه دیدار و گفت و گو کرد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  نقطه ی شروع فرهنگ سازی و شکل گیری شخصیت آینده سازان شهر را مدارس دانست و اظهار داشت : استعدادهای بالقوه هنری در بین دانش آموزان وجود دارد که باید به کمک یکدیگر به شناسایی و پرورش این استعدادها در درشته های مختلف هنری بپردازیم.

قائمی  آمادگی خود را در جهت انجام فعالیت های فرهنگی هنری در سطح مدارس اعلام و خاطر نشان کرد : فرهنگ اساس و زیربنای توسعه یک شهرستان می باشد که ارتباط قوی بین آموزش و پرورش و حوزه فرهنگ و هنر ،شناخت ظرفیت ها ی فرهنگی هنری و برنامه ریزی مناسب از جمله راه های گسترش فرهنگ و هنر در بین دانش آموزان است. 

در این دیدار حیدری معاون پرورشی فرهنگی نیز با تاکید بر گسترش تعاملات و همکاری بین این دو نهاد افزود : دانش آموزان پس از طی مراحل آموزشی نیاز به حفظ و تقویت جنبه ها یفرهنگی و آشنایی با فرهنگ و هنرهای بومی و ملی دارند که این موضوع توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بر می آید.