نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

در دویست و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش صورت گرفت ؛ اهدا گل به مناسبت بزرگداشت مقام معلم ، قدردانی از مدیر امور ساختمانی شرکت سنگ آهن مرکزی

در دویست و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش صورت گرفت ؛ اهدا گل به مناسبت بزرگداشت مقام معلم ، قدردانی از مدیر امور ساختمانی شرکت سنگ آهن مرکزیبه گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان بافق ؛ دویست و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان حاشیه هایی  با طعم قدردانی به همراه داشت .

اولین قدرانی در این نشست توسط "سید مصطفی فخر " مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی با اهدای دسته گل به مناسبت گرامیداشت مقام معلم به  مدیر آموزش و پرورش به نمایندگی از جامعه فرهنگیان انجام شد .

همچنین در ادامه جلسه  از "اکبر رنجبر بافقی " مدیر امور ساختمانی شرکت سنگ آهن مرکزی به پاس مساعدت و همکاری با مجموعه آموزش و پرورش در تعمیر و بازسازی برخی  مدارس شهرستان توسط مدیر آموزش و پرورش با اهدا لوح تقدیر و هدیه صورت گرفت .

در پایان جلسه نیز " سید مهدی طلائی مقدم " فرماندار و " سید محمد باقی زاده " رییس شورای شهرستان به مناسبت بزرگداشت مقام  معلم با حضور در واحدهای اداری و اهداء شاخه گل به پرسنل از فرهنگیان تجلیل نمودند.