نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دانش آموزان در مراسم 13 آبان شرکت پرشور داشته باشند .

دانش آموزان در مراسم 13 آبان شرکت پرشور داشته باشند .


دانش آموزان در مراسم 13 آبان شرکت پرشور داشته باشند .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ، "رنجبر " با حضور در صبحگاه دبیرستان دخترانه شرف ، روز 13 آبان را روز بسیار مهم و سرنوشت ساز در دوران پیروزی انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد : که با هوشیاری امام و مردم ، لانه جاسوسی امریکا تسخیر شد که حضرت امام (ره) از آن به عنوان  « انقلاب دوم » یاد کردند .

وی پیشرفت و آبادانی کشور را در سایه شعار « استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی » دانست که ملت ما توانسته است ، بسیاری از قله های علمی را فتح کند و با افتخار  و عزت روی پای خود  بایستد و به مستکبران جهان و ایادی آنها نه بگوید . وی امریکا را دشمن مردم ایران خواند و گفت دشمن هرگز دوست ندارد که ما پیشرفت کنیم و آنها آنقدر پست و ذلیل هستند که حاضرند برای مقاصد خود حتی هواپیمای مسافربری را نیز هدف قرار دهند .

مدیر آموزش و پرورش بیان کرد الگوی مکتب ما حضرت سید الشهداء (ع) است که با شعار "هیات منا الذله" حاضر نشد زیر بار ظلم و ستم یزید برود و با مطرح کردن امر به معروف و نهی از منکر از دانش آموزان خواست نسبت به وظیفه خود بی تفاوت نباشند .

وی  ضمن گرامی داشت این روز ، از تمام دانش آموزان خواست در مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان  شرکت پر شور داشته باشند و انزجار و نفرت خود را به استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار اعلام نمایند .

رنجبر در ادامه گفت : استکبار جهانی تبلیغات زیادی توسط رسانه های خود برای بی هویت کردن جامعه ما صرف کرده است که شاید بتواند جوانان ما را از ارزشهای خود بگیرد که بحمد الله تا کنون موفق نشده است . وی حجاب را زینت زن دانست و گفت : همچنانکه هر چیز با ارزشی خود را با پوشاندن از گزند حوادث روزگار حفظ می کند ارزش واقعی شما نیز حفظ حجاب است که به شما شخصیت و هویت می بخشد .