نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دانش آموزان دختر بافقی بهار سن تکلیف خود را جشن گرفتند

دانش آموزان دختر بافقی بهار سن تکلیف خود را جشن گرفتندآیین جشن عبادت 520 نفر از دانش آموزان دختر پایه سوم ابتدایی شهرستان بافق در محل سالن همایش های آهنشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ آیین جشن تکلیف دانش آموزان دختر پایه سوم ابتدایی شهرستان بافق با حضور جمعی از مسئولین شهرستان ، مدیران ، مربیان و معلمان پایه سوم مدارس و 520 نفر از دانش آموزان دختر در محل سالن همایش های آهنشهر برگزار شد.

در این مراسم قاسم زاده مدیرآموزش و پرورش ضمن خوش آمد گویی به مسئولان حاضر، این جشن بزرگ و مهم را به دانش آموزان تبریک گفت و افزود: رسیدن به سن تکلیف به معنی پذیرفته شدن شما به عنوان یکی از بندگان خوب خداوند است و از امروز باید در برابر پروردگار با انجام تکالیف دینی از گناه دوری کنید.

وی با بیان اینکه رسیدن به سن تکلیف باید همراه با تغییر در رفتار شما دانش آموزان مکلف چه در خانه و چه در میان دوستانتان باشد،اظهار کرد: قدر این لحظات را بدانید و با انرژی بیشتر خود برای انجام تکالیف الهی آماده کنید.

قاسم زاده در پایان از مدیران ، مربیان و معلمان پایه سوم، همکاران در حوزه پرورشی، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و کلیه عوامل به جهت برگزاری این جشن تشکر و قدردانی کرد.