نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور مدیرکل آموزش و پرورش در جمع مدیران مدارس شهرستان بافق

حضور مدیرکل آموزش و پرورش در جمع مدیران مدارس شهرستان بافقبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ، جلسه مدیران شهرستان بافق با حضور مدیرکل آموزش و پرورش ، مدیر و مسئولین  آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد .

مدیر آموزش و پرورش رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و حادثه دل خراش پلاسکو را تسلیت گفت .

" رنجبر" از زحمات مدیران ، معاونین ، کارشناسان و مسئولین آموزش و پرورش که در طول سال تحصیلی به جهت تلاش در بهبود کیفیت آموزش و پرورش متحمل می شوند تقدیر و تشکر کرد .

بیانی مقدم نماینده مدیران ابتدایی ، ضمن تشکر از زحمات مسئولین اداره آموزش و پرورش ، از مشکلات دوره ی ابتدایی گفت و افزود باید به مهارت های اجتماعی دانش آموزان توجه بیشتری شود و بستری فراهم شود تا بتوانند این مهارت ها را در کلاس درس آموزش ببینند .

کارگران ، جمالی و حیدری دیگر نمانیدگان مدیران در مقاطع مختلف تحصیلی نیز از نیازهای این دوره های تحصیلی گفتند .

احمد شیرزاد گفت : اولین ویژگی که مدیران مدارس و مسئولین اداره باید از آن برخوردار باشند این است که رفتارشان با معیارهایی که در مدارس تعیین شده منافات نداشته باشد .

شیرزاد همچنین افزود : مدیران باید از ویژگی هایی چون صبر زیاد ، تجربه ، فضیلت رفتاری اخلاقی و مطالعه زیاد برخوردار باشند .

وی بیان کرد : طرح موفق در مدرسه ای پیروز می شود که سه ویژگی انتخاب آگاهانه و باعلاقه دانش آموزان ،  توجه به مرجعیت معلم و همراهی و مشارکت اولیا در مدرسه را دارا باشد . 

شیرزاد به دیدگاه وزیر آموزش و پرورش در خصوص اهمیت ویژه به مدارس اختلالات یادگیری و هنرستان ها اشاره کرد و از اهمیت دادن به فضای پروشی و تقدم پرورش بر آموزش اشاره کرد و تصریح کرد که یکی از سیاست های دولت کم کردن حجم کتب درسی در جهت بالابردن خلاقیت و ابتکار دانش آموزان است .