نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بافق در دفتر مدیر آموزش و پرورش شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته ی معلم

حضور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بافق در دفتر مدیر آموزش و پرورش شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته ی معلم


سرهنگ طولابی نژاد فرمانده نیروی انتظامی به همراه معاونین فرماندهی نیروی انتظامی بافق با محمدرضا قاسم زاده بافقی ، مدیر آموزش و پروش شهرستان دیدار و هفته گرامیداشت مقام معلم را به وی تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ به مناسبت گرامیداشت هفته معلم ،فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بافق، در دفتر مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان حضور یافت .

در این دیدار طولابی نژاد  ،به ارتباط خوب آموزش و پرورش و نیروی انتظامی اشاره و خاطرنشان کرد: معلمان با شیوع بیماری کرونا بلافاصله کلاس های درس را از طریق فضای مجازی تشکیل دادند که این روحیه جهادی آنان قابل تحسین است.
وی با اشاره به اینکه دروضعیت خاص کرونا آموزش از مدارس به خانه ها انتقال یافت، اضافه کرد: برای مراقبت از دانش آموزان در فضای مجازی باید نشست های تخصصی با حضورآموزش و پرورش به منظور پیشگیری از آسیب ها ی فضای مجازی برای والدین برگزار شود.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق هم ضمن قدردانی از حضور هر ساله فرمانده نیروی انتظامی به مناسبت روز معلم  و تبریک به سرهنگ طولابی نژاد به عنوان مدیر نمونه  نیروی انتظامی کشور گفت:  پلیس مقتدر و اخلاق مدار و دقیق است که این ویژگی های بارز در شما به وضوح قابل رویت است.
وی در ادامه  اظهار داشت: دانش آموزان با تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا به سمت آموزش مجازی هدایت شدند که این تغییر زمینه ساز حضور آنان در فضای مجازی شد.
وی با اشاره به اینکه آسیب های کرونا در عرصه تعلیم و تربیت سال ها به جا می ماند،خاطرنشان کرد: اکنون ازشبکه آموزشی شاد به عنوان مکمل آموزش پس از پایان یافتن دوره بیماری کرونا نام برده می شود که  برای مصونیت دانش آموزان در فضای مجازی  تدابیری اندیشیده شده است اما در این زمینه هنوز نیاز به کار بیشتری دارد.
قاسم زاده بافقی یادآورشد: فی مابین نیروی انتظامی و آموزش و پرورش در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی نیز تعامل هایی وجود داشته که در سال جاری لابد به سمت پیشگیری از آسیب های اجتماعی فضای مجازی و آگاهی والدین از این آسیب ها پیش ببریم .
شایان ذکر است ، در این دیدار معاونین توسعه و پشتیبانی و پرورشی و کارشناس روابط عمومی  آموزش و پرورش نیز حضور داشتند.