نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه کارگروه ماده ۱۸ تعیین نرخ وشرایط سرویس مدارس

جلسه کارگروه ماده ۱۸ تعیین نرخ وشرایط سرویس مدارس


به زودی نرخ و شرایط سرویس مدارس اعلام می شود

                 جلسه کارگروه ماده ۱۸ تعیین نرخ سرویس مدارس برای سال تحصیلی 1400-1399 با حضور محمدی از راهنمایی و رانندگی، فتاحی معاون فرماندار،فتاحی معاون شهردار و اعضاء شورای معاونین آموزش و پرورش بافق در سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق :

          در این جلسه قاسم زاده ضمن خیر مقدم به اعضاء کارگروه،  بیان داشت که بیش از ۷ هزار دانش آموزان بافق نیاز به سرویس مدارس دارند و موسسه های مینی بوس رانی شهری اصلا جوابگوی این موضوع نیستند و باید از آژانس های مجاز  شهری استفاده شود.

           همچنین قاسم زاده در خصوص نرخ و شرایط سرویس مدارس اعلام داشت که به زودی نرخ وشرایط سرویس مدارس اعلام می شود و والدین در صورت نیاز فرزندانشان به سرویس مدارس با مدیران مدارس هماهنگی لازم را داشته باشند..

            در ادامه جلسه هرکدام از اعضاء به بیان نظرات و مشکلات موجود و همچنین راهکارهای مفید  در خصوص   نرخ و تهیه سرویس مدارس پرداختند.

         در  جمع بندی پایان جلسه،  قرار شد که جهت پیگیری سرویس های مینی بوسرانی  امور پیمانکاران با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران. بافق هماهنگی های لازم به عمل آید. تهیه فرم و ارسال آن به مدارس جهت تعیین وضعیت سرویس دانش آموزان. تهیه لیست قیمت های آژانس ها و موسسه های مینی بوس رانی که نتایج آن در روزهای آینده اعلام می شود.

محمدرضا قاسم زاده بافقی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق