نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه هم اندیشی مدیران مقطع متوسطه دوم شهرستان بافق

جلسه هم اندیشی مدیران مقطع متوسطه دوم شهرستان بافق


با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ با هدف بررسی مسائل آموزشی و آشنایی مدیران مدارس متوسطه دوم با طرح‌ها و برنامه‌های مصوب درسال تحصیلی 98-97 جلسه هم اندیشی مدیران با حضور ارجمندی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان ، مدیر و معاون آموزشی مدیریت آموزش وپرورش بافق در سالن کنفرانس این مدیریت برگزارگردید .

درابتدا " قاسم زاده "  مدیر آموزش و پرورش ضمن خیرمقدم به معاون آموزش متوسطه اداره کل ‌از اقدامات صورت گرفته در استقرار پایه دوازدهم در دوره دوم متوسطه، نحوه هدایت تحصیلی دانش آموزان در رشته های نظری و فنی و حرفه ای و کارودانش در سال تحصیلی جدید مطالبی بیان نمود.

سپس مدیران مدارس با ذکر سوالاتی پیرامون حوزه آموزش ، به بیان نظرات و طرح دیدگاههای خود پرداختند.

توجه به تامین نیروی انسانی  در دوره متوسطه در بعضی از دروس : ادبیات، زیست شناسی ،علوم و... در سطح منطقه - رفع ابهامات موجود در پایه دوازدهم ؛ از جمله مواردی بود که یاوری معاون آموزشی مدیریت به ذکر آنها پرداخت .

درادامه این جلسه " ارجمندی " معاون آموزش متوسطه اداره کل ، ضمن تبریک به کلیه فرهنگیان به مناسبت بیست وپنجمین سال صدر نشینی و افتخار آفرینی دانش آموزان استان در کنکور سراسری ، خواستار ارتقاء سطح آموزش مدارس به ویژه در پایه دوازدهم شد . اهتمام جدی مدیران و دبیران مدارس به آزمونهای بهبود عملکرد تحصیلی و کنکور های آزمایشی استان ، توجه به تشکیل کارگاههای آموزشی دروس مختلف در مناطق ، توجه مدیران به برگزاری کلاسهای تقویتی و آمادگی کنکور در مدارس  از جمله مواردی بود که معاون آموزش متوسطه استان در جمع مدیران مطرح نمودو به سوالات آنان در زمینه های مختلف آموزشی پاسخ داد.