نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه معاونین و مربیان پرورشی مدارس با محوریت انتخابات شورای دانش اموزی و یوم الله 13 آبان برگزار شد.

جلسه معاونین و مربیان پرورشی مدارس با محوریت انتخابات شورای دانش اموزی و یوم الله 13 آبان برگزار شد.در این نشست مدیریت آموزش و پرورش بافق ضمن بیان تسلیت ایام اربعین حسینی خاطر نشان کرد : رسالت همگان در این راستا شناساندن فلسفه قیام عاشورا و اربعین به نسل جوان بویژه دانش آموزان می باشد.

قاسم زاده پیرامون سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش و ساحت های شش گانه آن مطالبی بیان داشت و گفت : سند تحول بنیادین نقشه راه و تربیت دانش آموز تمام ساحتی از ماموریت های ویژه ی آموزش و پرورش می باشد.

توجه خاص به امراقامه نمازدر مدارس ، آشنا نمودن آنان با مناسبت های ملی و مذهبی ، به زبان قابل فهم ، جلب مشارکت دانش آموزان ، برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی و برنامه ریزی برای راهپیمایی یوم الله 13 آبان از دیگر مطالبی بود که در این جلسه به آن پرداخته شد.

در ادامه سلیمانی ، رییس شورای تبلیغات اسلامی شهرستان بافق ضمن تشکر از حمایت و همکاری همه جانبه ی مدیریت آموزش و پرورش در خصوص راهپیمایی یوم الله13 آبان مطالبی را بیان داشت و خواستار مشارکت فعال دانش آموزان و همکاری مدیران و معاونان پرورشی برای هرچه باشکوه تربرگزارشدن این مراسم شد.

در ادامه معاونت پرورشی آموزش و پرورش نیز بر نقش حاِئز اهمیت مربیان پرورشی تاکید نمود و از آنان خواست بحث نماز را جدی بگیرند ودر این خصوص گفت : نمازخانه مدارس باید مطلوب و در شان این امر عبادی به جهت جذب بیشتر دانش آموزان باشد.

میرجعفری افزود : امسال نیز انتخابات شورای دانش آموزی اول آبان در مدارس برگزار می شود و خواستار انتخاباتی پرشوری با حضور فعال دانش آموزان شد.

وی اعلام نمود : امسال معاون و مربی تربیتی شاخص بر اساس عملکرد شایسته و متناسب با این حوزه و تعداد شرکت کنندگان در مسابقات و نتایج حاصله انتخاب خواهد شد.

در پایان کارشناسان پرورشی در خصوص مسابقات قرانی ، فرهنگی و هنری بر اساس بخشنامه مسابقات و رشته های مورد مسابقه در هر بخش توضیحاتی را ارائه نمودند.