نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه مدیران و مدرسین مراکز پیش دبستانی شهرستان بافق برگزار شد

جلسه مدیران و مدرسین مراکز پیش دبستانی شهرستان بافق برگزار شدبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق با حضور کارشناس آموزش ابتدایی و کارشناس مراکز غیر دولتی نشستی با حضور مدیران و مدرسین مراکز پیش دبستانی به منظور فراهم کردن مقدمات لازم برای استقبال از نوآموزان در ماه مهر برگزار شد.

در این جلسه دهقانزاده کارشناس آموزش ابتدایی به تقش و تاثیر آموزش های دوره پیش دبستانی در دستیابی به اهداف دوره دبستان تاکید کرد . وی ضمن تعیین موارد بخش نامه های ارسالی از اداره کل بر نقش حساس مربیان در اخلاق و رفتار دانش آموزان و مهارت های زندگی آنها تاکید نمود.

به کار گیری نیروی مرتبط با رشته های مختلف علوم تربیتی و آموزش ابتدایی و روانشناسی و تعمیم دوره پیش دبستانی به ویژه در مناطق محروم و نیازمند در حد امکان با مشارکت بخش غیر دولتی با تاکید بر آموزش های قرآنی و تربیت بدنی و اجتماعی جهت تامین و بسط عدالت در برخورداری از فرصت های تعلیم و تربیت با کیفیت مناسب از دیگر مواردی بود که د رجلسه مورد تاکید قرار گرفت.

در این جلسه کارشناس امور مشارکت ها نیز بر فراهم کردن مقدمات لازم مراکز پیش دبستانی در چهار حیطه فضا،تجهیزات،نیروی انسانی و آموزشی مطالبی را بیان کرد و بر گزینش مربیان ، ابلاغ مدیران،تمدید مجوز،تکمیل بودن پرونده نوآموزان و مربیان و رعایت شهریه مصوب و اخذ تاییدیه به نوسازی مراکز تاکید کرد.