نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه مدیران مدارس

جلسه مدیران مدارسدر راستای انجام پروژه مهر 95 ، جلسه مدیران مدارس دوره های مختلف تحصیلی در کانون شهید باهنر برگزار گردید.

در این جلسه مدیر آموزش و پرورش ضمن گرامی داشت هفته دولت، نکاتی را در مورد امور مربوط به مدارس از جمله :اجرای دقیق ثبت نام دانش آموزان طبق محدوده بندی مدارس، توجه به دانش آموزان بی بضاعت و ایتام، بستن دفاتر مالی مدارس ،تاکید بر ثبت نام دانش آموزان در سیستم سناد ،تاکید بر برپایی نماز جماعت باشکوه در مدارس با حضور همکاران ،توجه ویژه به تشکل های دانش آموزی ،توجه به داشتن محیط شاد و با نشاط برای دانش آموزان و اجرای طرح های وزارتی مثل طرح حیاط پویا ،المپیاد درون مدرسه ای و ورزش صبحگاهی و اجرای برنامه ها بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گوشزد نمود.

در ادامه رضایی معاون آموزشی آموزش و پرورش و دبیر ستاد پروژه مهر 95 این پروژه را به عنوان یک پروژه ملی دانست و از مدیران خواست تمام سعی و تلاش خود را جهت هرچه بهتر انجام دادن امور داشته باشند.

رضایی برآماده بودن برنامه کلاسی دانش آموزان در اول مهر تاکید کردو اعلام نمود سازماندهی دبیران در روزهای آینده انجام می شود و مانور پروژه مهر در روز 28 شهریور ماه برگزار خواهد شد.

وی همچنین بر برگزاری مراسم بازگشایی مدارس به صورت عالی و مطلوب به ویژه برای دانش آموزان پایه های اول ابتدایی ، هفتم و دهم تاکید کرد و خواستار توجه بیشتر به زنگ ورزش شد .

در پایان مدیران مدارس سوالات خود را مطر نمودند که از سوی مدیر و معاون آموزشی پاسخ لازم ارائه گردید.