نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان بافق برگزار شد

جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان بافق برگزار شدجلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان بافق با حضور فرماندار ، معاون سواد آموزی اداره کل و مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین در سالن کنفرانس فرمانداری بافق تشکیل شد .

در این جلسه مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق ضمن عرض خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین گزارشی از حوزه ی سواد آموزی شهرستان ارائه کرد .وی بر همکاری آموزش و پرورش شهرستان با دستگاههای دیگر برای ریشه کنی بی سوادی تاکید کرد و ابراز امیدواری نمود با مساعدت و همراهی دیگر مسئولان بتوانیم در استان و کشور جایگاه برتر را داشته باشیم .

" امین الرعایا " معاون سواد آموزی استان نیز با تشکر از زحمات کلیه همکاران در امر سوادآموزی ، به اهمیت علم در جامعه ی اسلامی اشاره کرد و آن را دارای ارزش بالا دانست . وی گفت در سال 94 شهرستان بافق در طرح اولیاء مدارس موفقیت چشمگیری داشته است و با موفق دانستن طرح پالایش اولیاء هنگام ثبت نام دانش آموزان مقطع ابتدایی ، آخرین روش پالایش را برای جذب بی سوادان پیگیری خانه به خانه دانست که باید در دستور کار قرار گیرد .

معاون سواد آموزی استان در این جلسه بر گزارش فعالیت دیگر دستگاههای دولتی در امر مبارزه با بی سوادی تاکید نمود و از برگزاری جشنواره تقدیر از دستگاههای برتر در سال جاری خبر داد .