نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل آموزش و پرورش برگزار شد.

جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل آموزش و پرورش برگزار شد.نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق با حضور نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان یزد در محل سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ،در این جلسه "رنجبر "پس از عرض خیر مقدم و تشکر از حضور نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل آموزش و پرورش در جلسه شورا ، گزارشی از وضعیت آموزش و پرورش و مصوبات گذشته ارائه کرد .

مدیرکل آموزش وپرورش در نشست شورای آموزش و پرورش که  محمد رضا صباغیان نماینده مردم شهرستانهای ابرکوه ، خاتم ، مهریز، بافق و بهاباد  نیز حضور داشت گفت : مشکلات فرهنگیان و آموزش و پرورش با نگاه مثبت وهمراهی نمایندگان مجلس مرتفع می شود .

"احمد شیرزاد" موفقیت های دانش آموزان شهرستان بافق را درزمینه های محتلف ، قرآنی ، فرهنگی ، هنری ، آموزشی ، پژوهشی و علمی ستود و از زحمات فرهنگیان و همراهی مسئولان شهرستان قدردانی کرد .

مدیرکل اداره آموزش و پرورش کمبود نیروی انسانی ، فضای آموزشی ، هزینه های مدارس و کمبود امکانات را از مهمترین چالش آموزش و پرورش دانست و اظهار امیدواری کرد با مشارکت همگانی و پشتیبانی شورای های آموزش و پرورش به عنوان اتاق فکر دستگاه تعلیم و تربیت این مشکلات رفع شود .

"شیرزاد" درادامه به تبیین نقش نیروی انسانی ، محتوای درسی ، نظام ارزشیابی و فضای آموزشی در ارتقای کیفیت آموزشی پرداخت.

درادامه این نشست اعضا به بیان دیدگاههای خود درمورد مشکلات نیروی انسانی ، فضاهای آموزشی ، افزایش بدون تناسب اجاره مدارس موقوفه ، تجهیزات آموزشی به ویژه درهنرستانها نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارئه کردند .