نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه شورای آموزش و پرورش

جلسه شورای آموزش و پرورش


برگزاری یکصدوهشتادوپنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق

برگزاری یکصدوهشتادوپنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ؛ یکصدو هشتادو پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق با دستور کار ( اجرای مفاد 13 و 16 قانون شوراهای آموزش و پرورش ، پروژه مهر سال تحصیلی 98-97 ، ساماندهی نیروی انسانی و استقرار پایه دوازدهم ، شورای پشتیبانی سوادآموزی ) در محل خانه معلم بافق برگزار گردید .

در ابتدای این جلسه قاسم زاده مدیر ضمن ارائه گزارش عملکرد یک ماهه آموزش و پرورش ، توضیحاتی در مورد پروژه مهر و نحوه اجرای آن در سال تحصیلی جدید بیان نمود .

یاوری معاون آموزشی با اشاره به استقرار پایه دوازدهم پیرامون نیازهای تجهیزاتی هنرستانها توضیحاتی ارائه نمود .

در ادامه نوروززاده شهردار ضمن مهم دانستن پروژه مهر در شروع سال تحصیلی ، آمادگی خود را برای همکاری و مساعدت با آموزش و پرورش در رفع مشکلات موجود را اعلام کرد و پیرامون اجرای مفاد 13 و 16 قانون شوراهای آموزش و پرورش توضیحاتی ارائه نمود .

سپس زاده رحمانی فرماندار ، از مجموعه آموزش و پرورش خواست تا با تعامل با ارگان ها و دستگاه هایی که می توانند در رفع مشکلات این حوزه کمک کنند از ظرفیت آنها به نحو شایسته بهره گیرند .

فتاحی کارشناس نهضت سوادآموزی بافق گزارش مختصری از عملکرد این حوزه در سال جاری بیان نمود .

در پایان حاضری رئیس اداره سنجش نهضت سوادآموزی استان گفت : آموزش و پرورش برای ایجاد انگیزش بین سوادآموزان طرح هایی را همچون ( آموزش کار با کامپیوتر ، آموزش قرآن و ... ) در دستور کار قرارداده تا مسئله بیسوادی در کشور مرتفع و ریشه کن شود .