نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه سازماندهی آموزگاران ابتدایی شهرستان بافق برگزار شد

جلسه سازماندهی آموزگاران ابتدایی شهرستان بافق برگزار شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ صبح امروز سازماندهی آموزگاران ابتدایی با هدف توسعه عدالت آموزشی ، افزایش بهره روی منابع انسانی وهمچنین اجرایی کردن بخش های مرتبط با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در محل سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش با حضور کاظم یاوری دبیر کارگروه سازماندهی ، ماندانا نعیمی کارشناس آموزش ابتدایی و محمدرضا دهقانزاده راهبر آموزشی برگزار شد.
کاظم یاوری دبیرکارگروه سازماندهی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت خوب آموزگاران در سال تحصیلی گذشته، اضافه کرد: آموزش در جامعه با وجود شیوع بیماری کرونا به سمت آموزش مجازی پیش رفته است که با توجه به حساسیت و نقش مقطع ابتدایی در شکوفایی استعداد دانش آموزان، مسئولیت معلمان مقطع ابتدایی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
 وی با اشاره به سازماندهی معلمان ابتدایی بر مبنای فرم امتیاز بندی، افزود: سازماندهی کلی نیروهای ابتدایی هر ۳ سال یک بار با هدف برقرای عدالت و برخورداری از تعلیم و تربیت اثرگذار متناسب با ویژگی های دختران و پسران  انجام می شود.
شایان ذکر است سازماندهی آموزگاران ابتدایی صبح امروز طی سه نوبت بر اساس امتیاز آموزگاران جهت حضور در ۲۰ آموزشگاه ابتدایی شهرستان برگزار شد.