نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه تربیت بدنی

جلسه تربیت بدنی


نشست رئیس اداره تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش با معلمین تربیت بدنی مدارس بافق

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ نشست رئیس اداره تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با معلمین تربیت بدنی مدارس شهرستان بافق در محل سالن کنفرانس مدیریت برگزار گردید .

در ابتدای این جلسه قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش ضمن عرض خیرمقدم ، در پیش بودن هفته تربیت بدنی را به جامعه ورزش بخصوص معلمین تربیت بدنی تبریک گفتند . " قاسم زاده " گفت : سال تحصیلی گذشته تیم های فوتسال نمونه امام رضا(ع) و تیم هندبال دبستان شاهد غدیر با کسب عنوان قهرمانی در مسابقات استانی به مرحله کشوری راه یافتند ، که تیم فوتسال نمونه امام رضا(ع) به مقام چهارم و تیم هندبال شاهد غدیر به مقام پنجم کشوری دست پیدا کردند .

در ادامه این نشست معلمین تربیت بدنی مدارس بافق به وجود پتانسیل بالای ورزشی در میان دانش آموزان و مربیان اشاره نمودند و خواستار استفاده از ظرفیت های این عزیزان در اعزام به مسابقات کشوری شدند .

" خلیلی " رئیس اداره تربیت بدنی اداره کل ، اهمیت دادن به زنگ ورزش در مدارس را از اولویت های این مجموعه دانست و اجرای مطلوب و مناسب طرح های المپیاد ورزشی درون مدرسه ای ، حیاط پویا ، ورزش صبحگاهی و کانون های ورزشی را خواستار شد .

همچنین در این مراسم به پاس زحمات و تلاش های " محمد قائمی " کارشناس سابق تربیت بدنی آموزش و پرورش بافق از ایشان تجلیل به عمل آمد و البسه ورزشی بین کلیه معلمین تربیت بدنی شهرستان بافق توزیع گردید .

قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش به همراه خلیلی رئیس اداره تربیت بدنی اداره کل با حضور در هنرستان عصمتیه از وضعیت سالن ورزشی این آموزشگاه بازدید به عمل آوردند .