نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن نمادین نیکوکاری در آموزشگاه شاهد غدیر برگزار گردید .

جشن نمادین نیکوکاری در آموزشگاه شاهد غدیر برگزار گردید .


جشن نمادین نیکوکاری در آموزشگاه شاهد غدیر برگزار گردید .

در این مراسم " رنجبر " پس از عرض خیر مقدم و تجلیل از دانش آموزان آموزشگاه برای اجرای خوب مراسم ، به هفته تربیت اسلامی اشاره کرد و یاد شهدای این حوزه علی الخصوص شهیدان رجایی و باهنر و شهید امور تربیتی شهرستان شهید ابراهیم حیدری را گرامی داشت. مدیر آموزش و پرورش با تسلیت ایام سوگواری حضرت زهرا (س) از ایشان به عنوان الگوی کمک به نیازمندان یاد کرد و از اکرام فاطمی بعنوان طرحی برای کمک به افراد نیازمند به عنوان یک کار حسنه یاد کرد .

امام جمعه معزز شهرستان نیز در سخنانی با ابراز خرسندی از حضور دربین دانش آموزان از درس خواندن به عنوان سکوی ترقی انسان یاد کرد و از همه دانش آموزان درخواست کرد تا خوب درس بخوانند تا برای فردای جامعه مفید باشند . وی درباره جشن نیکوکاری نیز مطالب ارزنده ای بیان کرد و از دانش آموزان و اولیا ی مدرسه و تمامی دست اندرکاران این امر خیر قدردانی نمود .

فرماندار شهر نیز با تجلیل از دانش آموزان شاهد غدیر برای قرائت قرآن با ترجمه آیات در این مراسم  درخواست کرد تا در تمامی مدارس ترجمه آیات قرآن صورت پذیرد . وی با اشاره به فرهنگ نیکوکاری در جامعه اسلامی از ایرانیان به عنوان سرآمد انجام کار خیر یاد کرد و از همه خانواده ها برای مشارکت در این کار خیر دعوت کرد . وی از مشارکت بالای مردم در انتخابات نیز تشکر کرد و این مشارکت را در کشور بی نظیر دانست .

در این مراسم بیانیه مدیر کل محترم کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد توسط " افضلی " قرائت شد .

در پایان پس از نواختن زنگ شور نیکوکاری از نمایشگاه بافق شناسی نیز بازدید به عمل آمد .