نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن ترنم اندیشه با حضور امام جمعه و فرماندار بافق برگزار شد

جشن ترنم اندیشه با حضور امام جمعه و فرماندار بافق برگزار شدبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ؛ در مراسمی با حضور امام جمعه ، فرماندار شهرستان ، جمعی از فرهنگیان و مسئولان شهرستان ، از مقام شامخ معلم تجلیل به عمل آمد .

امام جمعه بافق در این همایش با گرامیداشت و تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم به ابعاد مختلف زندگانی علامه شهید مرتضی مطهری پرداخت و اظهارداشت: دو شاخصه مهم علم و دانش ، شناخت زمان و مبارزات سیاسی در آن مقطع از زمان ، از مهمترین ابعاد زندگانی این شهید بزرگوار می باشد.

فرماندار بافق نیز در این مراسم با تشکر و قدردانی از زحمات معلمان و گرامیداشت سالروز شهادت علامه شهید مرتضی مطهری از مدارس بعنوان کارخانه های انسان سازی است یاد کرد و اظهار داشت: معلمان در بین آحاد افراد جامعه از جایگاه والایی برخوردارند باعث افتخار است که از زحمات و تلاش های این عزیزان در راستای تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم می کشند تقدیر و تشکر به عمل آوریم.

فرماندار بافق اظهار داشت: علم جریانی است که پای هیچ کس نمی ایستد و به سرعت در حال پیشرفت می باشد. با پیشرفت علم و اطلاعات و فناوری معلمان نیز باید به روز شوند. باید فرزندانمان علاقمند به تحصیل و یادگیری باشند.

"علی اصغر رنجبر"رییس اداره آموزش و پرورش بافق در ابتدای این آیین ضمن گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام معلم گفت : برای اولین بار بعد از برگزاری شورای اداری با حضور مدیران و مسئولان شهرستان به صورت اکیپی در تمامی مدارس از معلمان با اهداء لوح تقدیر از آنان تجلیل شد.

وی از همکاری خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار تقدیر و تشکر کرد. و یادآور شد شرکت سنگ آهن در 35 درصد شراکتی سه مدرسه همکاری لازم را داشته که جای تقدیر و تشکر دارد.

گفتنی است تجلیل و قدردانی از خانواده ۱۰ تن از شهدای والامقام فرهنگی شهرستان 52 بازنشسته فرهنگی، 14 خیر تاثیر گذار و 7 خیر مدرسه ساز سابق این اداره و اجرای سرود دسته جمعی دانش آموزان و نونهالان ، قرائت دکلمه و پخش کلیپ از دیگر برنامه های این مراسم بود.