نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن اقتدار ملی ، عزت اسلامی و ایران آباد در بافق برگزار شد .

جشن اقتدار ملی ، عزت اسلامی و ایران آباد در بافق برگزار شد .


جشن اقتدار ملی ، عزت اسلامی و ایران آباد در بافق برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش بافق مراسم نمادین جشن اقتدار ملی ، عزت اسلامی و ایران آباد در دبیرستان پسرانه نمونه اندیشه با حضور فرماندار ، مدیر آموزش و پرورش ، و روسای ادارات و همکاران فرهنگی برگزار شد . در ابتدا "رنجبر" مدیر آموزش و پرورش با اشاره به سال همدلی و همزبانی و سربلندی ملت و نظام جمهوری اسلامی در به ثمر رسیدن توافق هسته ای و لغو تحریم های ظالمانه آن را به برکت رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) و برنامه های ارزشمند دولت تدبیر و امید و حضور یکپارچه مردم در صحنه دانست که باعث شد ، استکبار جهانی در این مذاکرات به زانو دربیاید و مثل روزهای گذشته که در خلیج فارس سربازان آمریکایی دست بر پشت سر و پا به زانو افتاده در اوج خفت و خواری تسلیم عزیزان ما شدند در این مذکرات نیز توانستیم اقتدار و عزت خود را به جهانیان نشان دهیم .اما باید توجه داشته باشیم که دشمنی های استکبار جهانی پایان پذیر نیست و وظیفه ما در سنگر تعلیم و تربیت حفظ ارزشها و پیروی از راه شهداء و پاسداشت خون شهدا علی الخصوص شهدای هسته ای است که در سایه آن اکنون می توانیم  به پیشرفتهای علمی دست یابیم .

در ادامه " طلایی مقدم " فرماندار بافق با اشاره به جایگاه ایران در منطقه خاورمیانه و رقابت کشور های جهانی برای تسخیر نفت منطقه گفت : پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357 به رهبری امام راحل (ره ) تمام معادلات منطقه به هم خورد و جنگ تحمیلی ، تحریم های مختلف اقتصادی به بهانه های مختلف از نقض حقوق بشر تا انرژی هسته ای که دشمنان نظام اسلامی از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به کشور ما دریغ نکردند .

وی با اشاره به تدبیر مقام معظم رهبری در طرح اقتصاد مقاومتی و فتوای حرام بودن سلاح هسته ای در اسلام آن را در پیشبرد مذاکرات و استقامت ملت بزرگوار ایران در تحریمها بسیار موثر دانست.

در ادامه به تلاش ها و رشادتهای بی نظیر تیم مذاکره کننده هسته ای و تسلط آنها بر مسائل حقوقی و بین المللی اشاره کرد که تیم ایرانی در مقابل 6 ابر قدرت وارد مذاکرات شدند که این مذاکرات کمتر از یک جنگ تمام عیار برای کشور ما نبود که به حول و قوه الهی و حمایتهای مکرر مقام معظم رهبری و صبر و متانت ملت بزرگوارایران این برجام به فرجام رسید  و به نتیجه رسید . و انشاء ا... در عمل نیز شاهد رشد و رونق اقتصادی در زندگی مردم باشیم  .

وی در پایان خطاب به دانش آموزان گفت : شما آینده سازان کشور می باشید که باید در خارج کردن کشور از وابستگی اقتصادی تلاش کنید تا در تمام زمینه ها به استقلال و شکوفایی برسیم .