نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

توزیع 300 بسته نوشت افزار بین دانش آموزان بی بضاعت بافقی

توزیع 300 بسته نوشت افزار بین دانش آموزان بی بضاعت بافقی


مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق از تهیه و توزیع بیش از 300 بسته نوشت افزار بین دانش آموزان بی بضاعت شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق از تهیه و توزیع بیش از 300 بسته نوشت افزار با همکاری ستاد ایتام "  سراج " آموزش و پرورش شهرستان و مجمع خیرین میعاد بین دانش آموزان بی بضاعت شهرستان خبر داد .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به دوران کرونا و آسیب ها ی اقتصادی خانواده ها عنوان کرد : اولین اقدام در سال تحصیلی جدید در تابستان و با همکاری  ستاد ایتام " سراج " و مجمع خیرین میعاد کلید خورد که تهیه 300 بسته نوشت افزار حاصل این اقدام می باشد .

وی با بیان اینکه امیدواریم با کمک های صورت گرفته دغدغه نوشت افزار دانش آموزان بی بضاعت به حداقل برسد ، تصریح کرد: با شناسایی دانش آموزان بی بضاعت بومی در مدارس شهر و روستا، بیش از 300 بسته نوشت افزار با رویکرد فرهنگ ایرانی _ اسلامی و استفاده از  عکس های شهدا و مفاخر کشور تهیه و  بین دانش آموزان توزیع شد .

میرجعفری با تشکر از  مجمع خیرین میعاد  افزود : امیدواریم بتوانیم این طرح و این قبیل پویش ها را با کمک خیرین و مردم شهرستان در جهت کاهش سطح نیازمندی  و رفع دغدغه خانواده ها ادامه داده و  تلاش کنیم تا  با کمک خیرین روحیه مساعدت و نوعدوستی در شهرستان افزایش یابد

گفتنی است این اقلام شامل : کیف ، دفتر ، دفترچه یادداشت ، خودکار،  مداد ، پاک کن ، تراش بوده است.