نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تمدید نخستین فراخوان بین المللی رهیافت های نوین سوادآموزی در زیست بوم جدید

تمدید نخستین فراخوان بین المللی رهیافت های نوین سوادآموزی در زیست بوم جدیدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ محمد گرانیان کارشناس مسئول نهضت سوادآموزی در جلسه شورای اداری آموزش و پرورش از تمدید برگزاری نخستین فراخوان بین المللی رهیافت­های نوین سوادآموزی در زیست بوم جدید خبر داد.

کارشناس مسئول سوادآموزی با اعلام این خبر افزود : بر اساس اعلام سازمان نهضت سوادآموزی با توجه به تقاضاهای مختلف دریافتی از مبادی داخلی و خارجی مبنی بر تمدید مهلت شرکت در نخستین رویداد ملی و بین المللی رهیافت های نوین سوادآموزی در زیست بوم جدید این رویداد تا پایان تیر ماه تمدید گردید.

سید جواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش در این جلسه گفت : با توجه به آینده نگری امام خمینی(ره) و لزوم آگاهی جامعه، ایشان دستور تشکیل نهضت سوادآموزی را صادر کردند.

وی افزود : ما باید سوادآموزی و آگاهی همه اقشار جامعه را در نظر بگیریم و این امر در زیست بوم جدید نیازمند روش­های نوین در سوادآموزی می ­باشد.

مدیر آموزش و پرورش در پایان گفت: امیدواریم همکاران فرهنگی، صاحب نظران، اساتید دانشگاه و دانشجویان شهرستان در این رویداد حضور فعال و مشارکت داشته باشند تا شاهد پیشرفت در سوادآموزی باشیم.