نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تقویت همکاریهای آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان با مرکز آموزش فنی و حرفه ای بافق

تقویت همکاریهای آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان با مرکز آموزش فنی و حرفه ای بافقبه گزارش روابط عمومی اداره  آموزش وپرورش بافق؛ در راستای تقویت همکاریهای آموزشی و بهره گیری از ظرفیت‌های مرکزآموزش فنی و حرفه ای بافق در جهت برون سپاری بخشی از رشته های  هنرستانی در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ محمدرضا قاسم زاده  بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق به اتفاق کاظم یاوری معاون آموزشی با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای بافق ؛ باسید یحیی حسینی سرپرست مرکز دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار محمدرضا قاسم زاده بافقی  مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن تقدیر و تشکراز  تعامل وهمکاری  موجود بین مرکز آموزش فنی و حرفه ای بافق با آموزش و پرورش، رویکرد سند تحول بنیادین آموزش وپرورش را  توجه به رشته های مهارتی و هدایت تحصیلی دانش آموزان تا ۵۰٪ درصد در این بخش در هر سال تحصیلی برشمرد و خواهان افزایش همکاریهای بیشتر در جهت برون سپاری رشته های کارودانش بویژه در بخش خواهران را یادآور گردید .

در ادامه یاوری معاون آموزشی با اشاره به علاقه مندی دانش آموزان بافقی واولیای آنان نسبت به انتخاب رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش ، جایگاه شهرستان را در بین سایر مناطق استان در جذب هنرجو در پایه دهم ممتاز دانست.

سپس حسینی سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای بافق با تاکید بر اهمیت آموزشهای فنی و حرفه ای و مهارتی در ایجاد اشتغال و تولید و گسترش سطح  مهارت در بین هنرجویان با برون سپاری رشته های گروه خیاطی زنانه  جهت پذیرش هنرجویان دختردر سال تحصیلی جدید اعلام آمادگی نمود. .