نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تفاهم نامه ساخت آموزشگاه 12 کلاسه بین شرکت کاوشگران نصر بافق و آموزش و پرورش بافق منعقد شد

تفاهم نامه ساخت آموزشگاه 12 کلاسه بین شرکت کاوشگران نصر بافق و آموزش و پرورش بافق منعقد شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش بافق؛ صبح امروز تفاهم نامه  ساخت یک آموزشگاه 12 کلاسه با مساحت تقریبی 2000 مترمربع  با همکاری شرکت کاوشگران نصر بافق و آموزش و پرورش  با حضور طالعی معاون مالی شرکت سنگ آهن بافق به امضا رسید.

مدیر آموزش و پرورش بافق با اشاره به جایگاه بالای امرتعلیم و تربیت و  مدرسه سازی به عنوان باقیات الصالحات  ،اظهار داشت: طی سال های اخیر در زمینه مدرسه سازی و مرمت مدارس گام های جدی و موثری برداشته شده که در این امر مهم تلاش خیرین مدرسه ساز قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه در شهرستان بافق 11 هزار دانش آموز در 70 آموزشگاه مشغول به تحصیل می باشند، افزود: از 70 فضای آموزشی موجود در شهرستان 35%  تخریبی می باشد که امیدواریم با کمک خیرین مدرسه ساز بتوانیم آموزش و پرورش رااز لحاظ فضای آموزشی به سطح مطلوب برسانیم.

محمدرضا جعفری مدیر عامل شرکت کاوشگران نصر بافق با بیان اینکه این شرکت همواره در امور خیریه بخصوص بحث فضای تعلیم و تربیت پیش قدم بوده است ، گفت : امیدواریم این تفاهم نامه گام موثری در ساخت یک فضای آموزشی مناسب و مطلوب بوده  و گوشه ای از مسائل و چالش های فضای آموزشی شهرستان را ارتقا ببخشد.