نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تشکیل جلسه ستاد پروژه مهر

تشکیل جلسه ستاد پروژه مهربه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ جلسه ستاد پروژه مهر شهرستان بافق با حضور دهقان معاونت پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش ، خلیلی معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره ،قاسم زاده رییس آموزش و پرورش شهرستان و اعضای ستاد پروژه مهر در محل سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش شهرستان تشکیل شد.

محمدرضا قاسم زاده بافقی رییس آموزش و پرورش شهرستان در ابتدا پیرامون وضعیت مدارس و اقدامات انجام شده جهت بازگشایی مدارس توضیحاتی ارائه و افزود : مدیران مدارس به‌عنوان متولیان اجرای پروژه مهر فعالیت‌های پروژه مهر را در قالب آیتم‌های مشخص شده آغاز کردند.

در ادامه معاونین و کارشناسان به تشریح اقدامات انجام شده در حوزه های آموزشی، پرورشی و پشتیبانی پرداختند و مسائل و مشکلات موجود بیان گردید.

سپس خلیلی معاونت تربیت بدنی و سلامت پیرامون واکسیناسیون فرهنگیان و اقدامات انجام شده در حوزه تربیت بدنی توضیحاتی ارائه نمود.

 در پایان دهقان معاونت توسعه مالی و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ضمن تشکر از اقدامات انجام شده اظهار داشت: پروژه مهر یک فرآیند برنامه محور می باشد که برای اجرای آن نیاز به یک برنامه‌ریزی مدون و منظم بوده و این برنامه از اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۰ با ارسال شیوه نامه آن به شهرستان ها در دستور کار قرار گرفته است.

  در ادامه دهقان پیرامون موضوعات مطرح شده توضیحاتی ارائه داد و جهت برطرف شدن مشکلات قول مساعد داد.

گفتنی است هدف از اجرای پروژه ی مهر ایجاد تحولی نوین در نگرش دانش آموزان به مدارس است. بطوری که دانش آموز برای ورود به مدرسه لحظه شماری نماید و این ستاد به منظور برنامه ریزی و هماهنگی کلیه فعالیتها و تمهید مقدمات بازگشایی مدارس بر اساس 5 محور سازماندهی ، تعمیر و تجهیز ، توجیه و تبلیغ ، تأیید صلاحیت ،نظارت و ارزیابی تشکیل می گردد.