نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تشکیل اولین نشست هیئت اندیشه ورزان جوان آموزش و پرورش شهرستان بافق

تشکیل اولین نشست هیئت اندیشه ورزان جوان آموزش و پرورش شهرستان بافق


اولین نشست هیئت اندیشه ورزان جوان اموزش و پرورش شهرستان بافق با حضور "میرجعفری" مدیر و "رنجبر بافقی " مشاور جوان آموزش و پرورش آموزش و پرورش شهرستان بافق برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق اولین نشست  جلسه هیئت اندیشه ورزان جوان  با حضور "میرجعفری"  مدیر و "رنجبر بافقی " مشاور جوان اداره آموزش و پرورش شهرستان واعضا ی این هیئت  در محل سالن کنفرانس این مدیریت برگزار گردید.

" محبوبه رنجبر بافقی" مشاور جوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان تشکیل این هیئت را اقدامی خوب برای پرورش و رشد جوانان فرهنگی دانست و خاطرنشان کرد: برنامه ریزی برای حضور کمی و کیفی فرهنگیان جوان در تصمیم گیری و برنامه ریزی از جمله اهداف تشکیل این هیئت می باشد.

وی در ادامه هیئت اندیشه ورزان را حلقه اتصال بین مدیریت و فرهنگیان جوان شهرستان عنوان و افزود : ارائه راهکارها و پیشنهادات سازنده ، پیگیری مطالبات در سطوح مختلف ، دمیدن روحیه انقلابی و ارتقا سطح علمی پژوهشی مجموعه آموزش و پرورش شهرستان از مهم ترین اهداف این هیئت می باشد.

" سید جواد میرجعفری " مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق نیز تشکیل این هیئت  را به فال نیک خواند و اظهار داشت : تعامل با جوانان بویژه جوانان مستعد و فراهم آوردن بستر استفاده از اندیشه های نو و خلاق در حوزه اجتماعی از جمله رویه هایی است که در مجموعه در حال اجرا است .

وی اشاره به  احادیث و روایت ، جوانی را فرصت تکرار نشدنی خواند و یادآور شد : احساس مسئولیت ،احساس تعهد ،مشارکت دسته جمعی ،خودباوری و خوداتکایی در جوانان در سایه ی احترام به عقیده و نظر جوانان شکل خواهد گرفت.

میرجعفری داشتن ایده های نو و خلاقیت را از ویژگی های حضور جوانان دانست  و افزود : اندیشه ورزان جوان  با ارزش ترین سرمایه معنوی و مادی جامعه می باشند که در صورت استفاده و اعتماد به اندیشه آن ها بسیاری از مشکلات کاهش خواهد یافت.

درادامه  اعضای هیئت با بیان پیشنهادات و انتقادات خود به بحث و تبادل پرداختند.