نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از مربیان طرح "شهید بهنام محمدی"

تجلیل از مربیان طرح "شهید بهنام محمدی"به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ طی مراسمی با حضورقاسم زاده  مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق ، سرهنگ نصیری فرمانده سپاه ، میرجعفری معاون پرورشی و فرهنگی و با رعایت پروتکل های بهداشتی از مربیان فعال در طرح شهید بهنام محمدی این شهرستان تجلیل شد.

قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق طرح شهید بهنام محمدی را همسو با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش دانست و تصریح کرد: این طرح به دنبال تربیت دانش آموزان در راستای حیات طیبه و اهداف آن همسو با سند تحول بنیادین است
 وی ضمن قدردانی از مربیان و فعالان این طرح اذعان داشت : هر حرکت و تلاش کوچکی از شما آثار بسیار بزرگی در قرار دادن دانش آموزان در مسیر ولایت و شهدا خواهد داشت .

سرهنگ نصیری فرمانده سپاه پاسداران شهرستان نیز ضمن تبریک تولد امام جواد علیه السلام اظهار داشت : این طرح از سال 96 بعد از دیدار سرهنگ غیب پرور با مقام معظم رهبری آغاز و هدف آن تربیت نوجوانان انقلابی و پای کار در مسایل تربیتی و اعتقادی می باشد.

وی اهمیت تعداد شرکت کنندگان در این طرح را کمتر از کیفیت اجرای این طرح دانست و افزود: پیشنهاد می کنم ابتدا این طرح در مدارس به طورکامل اجرا و بعد از بررسی نقص ها و نقاط قوت آن به دنبال افزایش تعداد مدارس مجری این طرح باشیم تا هدف اصلی به حاشیه نرود .

تشریح برنامه های انجام گرفته طرح شهید بهنام محمدی در سال 99 و توضیح انتظارات و چالش ها ی پیش رو توسط مربیان ،ارائه محتوای تربیتی و توضیح مختصری از محتوای کانال خط شکن در برنامه ایتا توسط آقای رایگان ن،پرسش و پاسخ بین مربیان از برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

همچنین از زحمات سرگروههای طرح شهید بهنام محمدی برادران و خواهران به تعداد 11 نفر با اهدای لوح تقدیر و جوایز تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است : 2 آموزشگاه  دخترانه و2 آموزشگاه  پسرانه دوره اول متوسطه در شهرستان بافق با همکاری بسیج دانش آموزی در حال اجرای طرح شهید بهنام محمدی می باشند.