نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری

تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسریطی مراسمی و با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری یزد، فرماندار ،مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان از دانش آموزان دختر و پسر که در کنکور سراسری سال 94و95 رتبه های برتر کسب کرده بودند تجلیل شد.

در ابتدای این مراسم رنجبر مدیر آموزش و پرورش ضمن تبریک به دانش آموزان و والدین ایشان جهت رتبه های برتر کنکور و عرض خوش آمد گویی به کلیه مدعوین ، به مقایسه نتایج کنکور سال 94 و 95 پرداخت و اظهار امیدواری کرد با اعلام نتایج پایانی انتخاب رشته امسال لبخند رضایت بر لبان کلیه دانش آموزان نقش ببندد.وی در ادامه از کلیه عوامل و کسانی که در برپایی این مراسم و دیگر فعالیت های آموزش و پرورش نقش داشتند به خصوص شرکت سنگ آهن و فرمانداری بافق تقدیر و تشکر کرد.

فرماندار بافق این موفقیت را نتیجه تلاش های دانش آموزان و والدین دلسوز آنان دانست که باعث افتخار برای شهرستان و استان و کشور شدند.

وی همچنین از زحمات آموزش و پرورش که باعث افتخار آفرینی دانش آموزان شد تشکر کرد و افزود در بحث آموزش و پرورش هر چه پول خرج شود هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری با ارزشی است که در راستای تربیت نیروی انسانی صرف می شود .

طالبی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری یزد تلاش آموزش و پرورش در راستای ارتقاء سطح علمی دانش آموزان و کسب موفقیت آنهارا قابل تقدیر دانست و ادامه داد شهرستان بافق جهت شتاب بیشتر بخشیدن به رشد خود،به تلاش و احساس مسئولیت همه مسئولین نیاز دارد تا با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های خود،به رشد شهرستان کمک کنند. وی همچنین به مشارکت شرکت سنگ آهن مرکزی در این مراسم اشاره کرد و از این گونه شرکت ها که مسئولیت اجتماعی خود را در قبال مسائل فرهنگی و آموزش و پرورش و شهرستان به نحو احسن انجام می دهند تشکر وقدردانی نمود.

در ادامه این مراسم رضایی پور مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی گزارشی از عملکرد این شرکت در کمک به آموزش و پرورش به ویژه هدایای دانش آموزان برتر کنکور سراسری ارائه نمود .

در پایان از دانش آموزان برتر کنکور سراسری همچنین نفرات برتر المپیادهای مختلف در سال 94و95 تجلیل شد.