نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از دانش آموزان دختر برگزیده جشنواره مسابقات فرهنگی ، هنری و قرآنی

تجلیل از دانش آموزان دختر برگزیده جشنواره مسابقات فرهنگی ، هنری و قرآنیبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ صبح امروز مراسم تجلیل از دانش آموزان دختر برگزیده سی و هفتمین دوره جشنواره مسابقات فرهنگی ، هنری و قرآنی (مرحله شهرستان) با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در سالن همایش های آهنشهر برگزار گردید .

در این مراسم "میرجعفری " معاون پرورشی و فرهنگی ضمن بیان اینکه هرساله از سوی معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مسابقاتی برای دانش آموزان تحت عنوان جشنواره فرهنگی هنری و قرآنی در رشته های : نقاشی ، طراحی ، اذان ، احکام ، مداحی ، نهج البلاغه و ... برگزار می شود از شرکت سنگ آهن مرکزی و واحد روابط عمومی این شرکت که همواره یار و یاور و کمک رسان آموزش و پرورش بافق در تمامی عرصه ها بوده اند تقدیر و تشکر نمود .

لازم به ذکر است : این دوره از جشنواره با حضور بیش از شش هزار نفر از دانش آموزان در مرحله آموزشگاه ها برگزار و از این تعداد دوهزار و سیصدنفر از دانش آموزان در مرحله شهرستان با هم به رقابت پرداختند و ششتصد نفر توسط داوران جشنواره حائز رتبه های برتر گردیدند .

اجرای گروه سرود توسط دانش آموزان آموزشگاه های شاهد نور و خیری یاران حضرت مهدی (عج) و نمایش صحنه ای توسط دبستان 13 آبان و دبیرستان نمونه فردوس از دیگر برنامه های این مراسم بود .