نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از دانشجومعلمان طرح جهادی

تجلیل از دانشجومعلمان طرح جهادی


دانشجومعلمان طرح جهادی سال تحصیلی 1400-1399 توسط مدیریت آموزش و پرورش، معاونت آموزشی و کارشناسان آموزش ابتدایی تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ مراسم تجلیل از دانشجومعلمان طرح جهادی سال تحصیلی 1400-1399 با حضور مدیریت آموزش و پرورش، معاونت آموزشی، کارشناسان آموزش ابتدایی در سالن کنفرانس این مدیریت برگزار شد.
محمدرضا قاسم زاده، مدیر آموزش و پرورش ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های  ارزشمند دانشجومعلمان جهادی در برگزاری  کلاسهای  آموزشی و تقویتی در سال تحصیلی گذشته، اجرای این طرح  را در راستای عمل به مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه تعلیم و تربیت دانست و افزود: ترویج و تقویت فرهنگ و روحیه جهادی در بین دانشجومعلمان در نظام آموزش و پرورش رسمی از دیگر ثمرات اجرای طرح جهادی است. وی خواستار ادامه همکاری دانشجویان  در سال تحصیلی جاری شد.
کاظم یاوری، معاون آموزشی آموزش و پرورش با ارائه گزارش کار، هدف از اجرای طرح جهادی توسط ۲۸ نفر از دانشجومعلمان را تقویت بنیه علمی و آموزشی دانش آموزان و بهره گیری دانش آموزان ضعیف و نیاز به تلاش بیشتر با تشکیل کلاسهای جبرانی ‌و تقویتی در دروس ریاضی ، فارسی و علوم در کلیه پایه های ابتدایی جهت رشد کیفی امر آموزش عنوان کرد.
لازم به ذکر است در پایان جلسه از دانشجومعلمان با اهدا لوح سپاس  و جوایزی  تقدیر  بعمل آمد.