نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از برترین های کنکور 93

تجلیل از برترین های کنکور 93


تجلیل از برترین های کنکور 93

به مناسبت گرامیداشت ایام ا... دهه فجر ،همایش فجر و دانش جهت تجلیل از نفرات برتر دانش آموزان شهرستان بافق با حضور امام جمعه ،فرماندار ،مدیر عامل شرکت سنگ آهن و دیگر مسئولین شهری و همچنین تعدادی از مدیران، معاونین، اولیاء دانش آموزان و دانش آموزان نخبه شهرستان در سالن همایش های آهنشهر برگزار گردید.

درابتدای مراسم رنجبر مدیر آموزش پرورش شهرستان با تبریک دهه مبارک فجر و پس از خیرمقدم به میهمانان و مدعوین، گزارشی ازفعالیت های انجام شده این مدیریت از بهمن ماه سال گذشته تاکنون ارائه نمود و گفت: برگزاری جلسات مشاوره، کارگروه مدیران، همایش ویژه کارکنان و والدین ، تشکیل پایگاه انتخاب رشته،جلسات صدای پای کنکور و برپایی ایستگاههای مطالعاتی برخی از فعالیت های انجام شده است که اگر همت امام جمعه محترم شهر، فرماندار و مدیر عامل شرکت سنگ آهن که همیشه یار و یاور ما بودند، نبود این مهم انجام نمی شد.

در ادامه رضایی پور مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن نیز دهه فجر و کسب رتبه های برتر کنکور را تبریک گفت و این موفقیت را نتیجه همت خود دانش آموزان و والدین و دبیران زحمت کش آنها دانست و افزود از اینرو مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی جوایزی برای شما دانش آموز نخبه در نظر گرفته اند و اظهار امیدواری کرد در سالهای آینده نیز شاهد تعداد بیشتری از این دانش آموزان نخبه باشیم که آینده کشور ما در دست شما عزیزان است.

فرماندار شهرستان ضمن تبریک به دانش آموزان و اولیاء ایشان گفت: انشاالله به همت و تلاش شما عزیزان این شهر ساخته شود که فرماندار، مدیر عامل و ریاست تمامی ادارات بافق را باید شما نخبگان در دست بگیرید تا شاهد پیشرفت این شهرستان باشیم.

امام جمعه شهرستان نیز ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب ، از دانش آموزان به خاط تلاش همتشان در کسب رتبه های برتر و همچنین از والدین این دانش آموزان که فضای مناسبی برای رشد و پیشرفت ایشان مهیا کردن و از مدیریت آموزش و پرورش و معلمین که برای ترقی دانش آموزان تلاش می کنند و همینطور از زحمات مدیر عامل شرکت سنگ آهن به خاطر تشویق و ایجاد انگیزه بین دانش آموزان شد تشکر و قدردانی کرد.

سپس مراسم اهدای جوایز و لوح تقدیر به 39نفر از دانش آموزان دارای رتبه زیر 2000 و همچنین 40 نفر از دانش آموزان طرح کوشا و تیم  9 نفره روباتیک دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س)و 4 نفر از برترین های المپیاد علمی و ادبی  برگزار شد.

اجرای گروه سرود دبستان شاهد نور و انجام مصاحبه با چند دانش آموزان برتر کنکور از دیگر برنامه های این مراسم بود.