نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از برترین های مسابقه پلیس و امنیت

تجلیل از برترین های مسابقه پلیس و امنیت


از برترین های مسابقه ی "پلیس و امنیت" توسط فرمانده نیروی انتظامی تقدیر بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ طی مراسمی از برترین های مسابقه ی "پلیس و امنیت " توسط طولابی نژاد فرمانده نیروی انتظامی و میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان تقدیر بعمل آمد.

طولابی نژاد فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه نقطه هدف دشمن در جامعه ی امروزی مدارس می باشد  افزود : به خاطر شرایط کرونا استفاده از فضای مجازی با عدم شناخت کافی از این فضا آغاز شد که آسیب های زیادی را به دنبال داشت.

وی با اشاره به اینکه جامعه از لحاظ فضای مجازی در شرایط بحرانی قرار دارد یادآور شد: تلاش چندین ساله دشمن آسیب به اعتقادات و باورهای مردم ایران نسبت به گذشته ی پر افتخار خود است .

میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیز در ادامه با اعلام اینکه هدف از اجرای چنین مسابقاتی آشنایی بیشتردانش آموزان با فعالیت ها و  از خودگذشتگی های نیروی انتظامی خاطر نشان کرد : وظیفه ی همه ی ما در شرایط امروز این است که عرصه علم و فرهنگ را در راستای بیانات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب پیش ببریم.

در پایان از برترین های  مسابقه "پلیس و امنیت" که با محوریت نقش نیروی انتظامی در ایجاد امنیت و درقالب های موشن گرافی ، کلیپ ،نقاشی ، نمایش نامه نویسی و .... با اهدا جایزه تقدیر بعمل آمد.