نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از آموزگار بافقی برگزیده معلم نمونه استان

تجلیل از آموزگار بافقی برگزیده معلم نمونه استانبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ "سیدجواد میرجعفری " مدیر آموزش و پرورش شهرستان با حضور در آموزشگاه شهید اکرمی از خانم " زهرا سالک " معلم نمونه استان در مقطع ابتدایی تجلیل کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان در این دیدار ضمن تشکر از زحمات تمامی معلمان اظهار داشت : پیشرفت یک جامعه در گرو تلاش معلمان و همسو با فعالیت ها ی معلمین می باشد.

وی ادامه داد : شغل معلمی همراه با عشق و روحیه جهادی است که این موضوع در تلاش های بی وقفه معلمین در امر اموزش و تربیت قابل مشاهده می باشد.

میرجعفری با اشاره به انتخاب شایسته اموزگار  بافقی به عنوان معلم نمونه استان خاطرنشان کرد:  بعد از بارگذاری مدارک و بررسی مستندات توسط گروه ارزیاب منطقه و استان خانم سالک از بین معلمین استان توانستند به مرحله کشور راه پیداکنند که این موضوع باعث افتخار و خوشحالی مجموعه آموزش و پرورش و شهرستان است.

وی در پایاین ابراز امیدواری کرد : ان شالله با پشتکار و فعالیت هایی که ایشان در بحث اموزش دانش آموزان انجام داده اند شاهد انتخاب ایشان به عنوان معلم نمونه کشور نیز باشیم.

در این جلسه "زارع " مدیر آموزشگاه و "سلیمانی" عضو انجمن اولیا و مربیان نیز ضمن تشکر از فعالیت کلیه معلمین اموزشگاه برای ایشان ارزوی موفقیت وتوفیق روزافزون نمودند .