نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از آموزگاران منتخب جشنواره مهارتهای تدریس و روشهای فعال یاددهی یادگیری

تجلیل از آموزگاران منتخب جشنواره مهارتهای تدریس و روشهای فعال یاددهی یادگیری


مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره مهارتهای تدریس و روشهای فعال یادهی و یادگیری با حضور مدیریت و معاون آموزشی و کارشناسان آموزش ابتدایی و آموزگاران منتخب جشنواره در سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش بافق برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره مهارتهای تدریس و روشهای فعال یادهی و یادگیری در سال تحصیلی 1400-1399 ویژه مقطع ابتدایی با حضور مدیریت و معاون آموزشی و کارشناسان آموزش ابتدایی و آموزگاران منتخب جشنواره در سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش بافق برگزار گردید.
محمدرضا قاسم‌زاده، مدیر آموزش و پرورش ضمن تقدیروتشکر از اعضای دبیرخانه استانی  جشنواره در حوزه معاونت آموزشی شهرستان از برگزاری  مطلوب اجرای طرح در سال تحصیلی گذشته، خواستار ترغیب و تشویق آموزگاران توسط مدیران مدارس جهت شرکت حداکثری در جشنواره مهارتهای تدریس در سال تحصیلی جاری با هدف کیفیت بخشی به فرایندهای آموزش و ارتقای سطح یادگیری شد.
کاظم یاوری، معاون آموزشی آموزش و پرورش با اشاره به پایش و رصد اجرای طرح ها و برنامه های دوره ابتدایی گفت: برای اینکه این طرح بتواند نتایج موفق تر و اثربخشی در فرایندهای آموزشی داشته باشد نیاز به همفکری و برنامه ریزی منسجم تر در  زمینه های تهیه تقویم اجرایی دبیرخانه، ارسال فراخوان دبیرخانه به آموزگاران سایر مناطق استان، تشکیل گروه تعامل مجازی و برگزاری دوره های آموزشی با بهره گیری از مدرسان استانی و کشوری با هدف برنامه ریزی و هماهنگی بیشترمی باشیم.
در ادامه کارشناسان و آموزگاران برگزیده جشنواره نظرات و راهکارههای خود را پیرامون اجرای مطلوب این طرح در سال تحصیلی 1401-1400 ابیان نمودند و در پایان از برگزیدگان جشنواره با اهدا لوح تقدیر و جوایز  تجلیل به عمل آمد.