نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تبریک روز خبرنگار

تبریک روز خبرنگارمدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق روز خبرنگار را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت .

در این پیام آمده است :

باسمه تعالی

تقویم ایران اسلامی در 17 مرداد ماه به پاسداشت تلاشگران عرصه نشر و بیان حقایق در چارچوب خبر، به نام "روز خبرنگار" مزین گشته است. خبرنگارانی که با قلم و بیان صریح و صادقانه در مسیر آگاهی بخشی و حقیقت‌نگاری جامعه گام برمی‌دارند و در این راه پر مشقت و پرتکاپو ، با عزم و اراده راسخ خویش ایستاده‌اند و با هدف حذف ضعف‌ها و تقویت فرصت‌های جامعه به سمت پیشرفت و توسعه ایران اسلامی حرکت می‌کنند که صدالبته این تلاش‌های بی‌چشمداشت و فعالیت‌های متعهدانه نیازمند حمایت‌ است.

بی‌تردید تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه با پیگیری دقیق، متقن و تحلیل صحیح مسائل و ارائه ی پیشنهادها و بیان انتقادات کارآمد، راهکاری سازنده در مسیر تحقق آرمان‌های متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

17 مرداد ماه به عنوان روز خبرنگار فرصتی مغتنم پدید آورده است تا یاد و خاطره شهیدان معظم عرصه خبر گرامی داشته شود؛ شهدایی که در سال‌های انقلاب اسلامی و روزها و سال‌های دفاع مقدس با خون سرخ خویش برای  اعتلای قداست خبر و قلم ، استوار ایستادند و امتدادی سرخ از تعهد  در رسالت خبرنگاری آفریدند.

اینجانب روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران تلاشگرو خانواده بزرگ اطلاع‌رسانی و اصحاب رسانه که بی‌چشمداشت در این عرصه فعالیت می‌کنند تبریک گفته و توفیق روزافزون این عزیزان متعهد را از درگاه ایزدمنان خواستارم

 

علی اصغر رنجبر بافقی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق