نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم: دیدار فرزندان شهید فرهنگی با امام جمعه بافق

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم: دیدار فرزندان شهید فرهنگی با امام جمعه بافقبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ به مناسبت گرامیداشت هفته معلم با حضور رنجبر مدیر آموزش و پرورش ، معاونین و کارشناسان این مدیریت ، جمعی از فرزندان شهید فرهنگی با حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار رنجبر مدیر آموزش و پرورش ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا افزود: شهدا رفتند تا با نثار جان خود نظام، امنیت و آرامش کشور پابرجا باشد و سختی های آن هم برای خانواده شهدا و فرزندان آنها بوده که درک این موضوع برای این عزیزان سخت بوده است و امیدواریم بتوانیم خدمتگذار صدیقی برای خانواده شهدا باشیم چون چشم و چراغ این کشور هستند.

در ادامه این مراسم نیز حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق تصریح کرد: اگر مردم از نظام استقبال نمی کردند ما نمی توانستیم پیروز شویم و شهدای ما ایثار و فداکاری را انجام دادند.

امام جمعه بافق گفت: آنچه داریم به برکت خون شهدا است و آنها هم روزی که به جبهه رفتند هیچ هدفی جزء حفظ نظام و استقلال ایران نداشتند و آن دوران هم یک دوران بسیار سختی بود که انقلاب پیروز شده و اوضاع کشور مخصوصا از نظر نیروهای  مسلح آن چنان ثبات برقرار نبود ولی پدران شما با تمام وجود وارد صحنه شدند و از خاک وطن دفاع کردند و جان خود را فدای این انقلاب کردند.

در پایان این دیدار از فرزندان شهید فرهنگی تجلیل و باحضور در آستان مقدس امام زاده عبدالله(ع) با عطرافشانی قبور مطهر شهدا با آرمان های این عزیزان تجدید بیعت کردند.