نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم : برگزاری جشن ترنم اندیشه

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم : برگزاری جشن ترنم اندیشهبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ به مناسبت گرامیداشت هفته معلم ، جشن ترنم اندیشه با حضور امام جمعه موقت استان ، امام جمعه شهرستان، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و تنی چند از مسئولان شهرستان و با حضور فرهنگیان شهرستان در سالن همایش های آهنشهر برگزار شد.

رنجبر مدیر آموزش و پرورش با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، فرهنگیان فقید و دانش آموزانی که به دیار باقی شتافتند و تبریک هفته معلم گفت : این شهرستان طی یکسال اخیر موفق به کسب رتبه دوم کنکور سراسری در استان یزد شد و از لحاظ میزان قبولی در کنکور رشته انسانی و ریاضی رتبه سوم را در استان به دست آوردند.
رنجبر بیان داشت : در زمینه عمران و آبادانی ۱۱ پروژه ساخته شد و یا در حال احداث است.
وی افزود : برای نخستین بار در بافق مدرسه رباتیک راه اندازی شد و  همچنین آزمایشگاه فناوری نانو در پژوهشرای دانش آموزی احداث شد و به زودی راه اندازی می شود.
مدیر آموزش و پرورش از دیگر افتخارات شهرستان بافق را  کسب رتبه دوم استانی الگوهای برتر توسط مدرسه قرآنی شهید اکرمی و برتری فرهنگیان شهرستان در پرسش مهر ریاست جمهوری را عنوان کرد : از ۸۷ نفری که در پرسش مهر رتبه آوردند ۳۳ نفر از فرهنگیان بافقی بودند.

گفتنی است ؛ در پایان این مراسم از ۵۱ نفر از فرهیختگان پیشکسوت، چهره های ماندگار، معلمان بازنشسته،خانواده فرهنگیان شهید و متوفی تجلیل شد.