نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری یکصد و نودمین جلسه شورای آموزش و پرورش

برگزاری یکصد و نودمین جلسه شورای آموزش و پرورشبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ؛ یکصد و نودمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق با حضور امام جمعه بافق ، فرماندار، مدیرآموزش و پرورش و جمعی دیگر از اعضای این شورا در محل تالار فرهنگیان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مدیر آموزش و پرورش به بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته از جلسه قبل تا کنون پرداخت و عنوان داشت: برگزاری برنامه های تدریس عملی درس آمادگی دفاعی ، برنامه سیل مهربانی همکلاسی ها ، تجلیل از 600 دانش آموز برگزیده جشنواره های فرهنگی هنری و قرآنی ، ویژه برنامه های هفته معلم(زنگ سپاس معام، ترنم اندیشه و..) برگزاری کنکورآزمایشی ، المپیاد نانو و بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز از جمله اقداماتی است که دراین مدت انجام شده است.

" محمد رضا قاسم زاده " همچنین افزود: از دیگر اقدامات صورت گرفته اسکان نوروزی مسافران در مدارس و اماکن اقامتی مرتبط با آموزش و پرورش بود که با تمهیدات اندیشده شده آمار اسکان امسال نسبت به مشابه سال گذشته بیش از 35 درصد رشد را نشان می دهد.

وی تصریح کرد: آغاز عملیات اجرایی مجتمع خیری آموزشی تربیتی مرحوم شایقی با برآورد هزینه 100 میلیارد ریالی و شروع عملیات ساماندهی آزمایشگاه مرکزی از دیگر برنامه های انجام شده در این مدت بود.

در ادامه " میرجعفری " معاون پرورشی و فرهنگی در مورد برنامه های این مدیریت برای دانش آموزان در اوقات فراغت تابستان مطالبی را بیان نمود .

فرماندار بافق نیز در این جلسه با قدردانی از تلاش های صورت گرفته و عرض خداقوت به مسئولان آموزش و پرورش بافق جهت اجرای برنامه های مختلف در این مدت گفت: مدیر کل نوسازی مدارس استان طی تماس تلفنی از اجرای مراحل پایانی طرح توسعه دبیرستان حضرت زهرا(س) خبر داد.

" زاده رحمانی " با قدردانی از همکاری های مدیرکل نوسازی مدارس استان افزود: همچنین ابتدای ماه آینده پیمانکار آموزشگاه کاردانش تلاش مشخص و شروع به فعالیت می کند.

" حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی " امام جمعه بافق نیز دراین جلسه بر ضرورت همکاری و تعامل بیشتر والدین با آموزش و پرورش جهت تربیت و پرورش صحیح دانش آموزان با توجه به شرایط حساس جامعه امروز تاکید کرد.