نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری یکصدو هفتادو نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق

برگزاری یکصدو هفتادو نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافقبه گزارش  روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ، یکصدو هفتادو نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه ، زاده رحمانی فرماندار ، رنجبر مدیر و اعضای شورای آموزش و پرورش در محل خانه معلم برگزار گردید .

در ابتدای این جلسه به ارائه گزارش عملکرد و فعالیت های چند ماه اخیر آموزش و پرورش پرداخته شد .

رنجبر مدیر آموزش و پرورش گفت :  یکی از مشکلاتی که در سطح مدارس بافق وجود دارد میزان اجاره بهای سالیانه زمین های وقفی آن است که می بایست طبق قانون به اداره اوقاف و متولیان خاص پرداخت شود . وی با اشاره به اینکه نزدیک به 75 درصد مدارس در زمین های وقفی قرار دارد افزود : به دلیل قرارگرفتن تعداد زیادی از مدارس  و مراکز تحت پوشش در محدوده اراضی موقوفی ، نیاز است پیگیری و مساعدت لازم در این زمینه انجام گیرد .

مدیر آموزش و پرورش از نیاز به مقاوم سازی تعداد دیگری از مراکز آموزشی خبر داد و اظهار داشت : بیش از 35 درصد از مدارس به دلیل بافت فرسوده و عمر بیش از حد ، نیاز به بازسازی و مقاوم سازی دارند .

زاده رحمانی فرماندار بافق اظهار داشت : دانش آموزان بافقی  در زمینه رباتیک پیشرفت خوبی داشته  و به زودی در سطح کشور می درخشند . وی در پایان صحبت های خود با اشاره به کنکور پیش رو گفت : برنامه ریزی کنید تا کلاس های تست زنی برگزار شود و جلسه ای ترتیب دهید تا در این زمینه همکاری لازم صورت گیرد .

در پایان از شش نفر از دانش آموزان دارای رتبه کشوری در مسابقات فرهنگی هنری تجلیل بعمل آمد .