نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری یکصدو هشتادو هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش بافق

برگزاری یکصدو هشتادو هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش بافقبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ یکصدو هشتادو هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور امام جمعه ، فرماندار بافق ، معاون سوادآموزی اداره کل ، مدیر آموزش و پرورش و اعضای شورای آموزش و پرورش در مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان برگزار شد .

در ابتدای این جلسه " محمدرضا قاسم زاده "  مدیر آموزش و پرورش ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در ماه های گذشته ، از شروع ساخت آموزشگاه خیری به صورت مدیریت پیمان توسط شرکت توان دیزل سازگار در محله فخریه و تهیه نقشه های کلی و معماری مجتمع آموزشی تربیتی بازیربنای حدود هشت هزار متر مربع و تکمیل این پروژه توسط شرکت شهداب خبر داد .

" زاده رحمانی "  فرماندار بافق با اعلام اینکه طی چند سال اخیر چندین آموزشگاه خیری در شهرستان ساخته شده است و دانش آموزان بافقی مشغول به تحصیل در این آموزشگاه ها می باشند ، خاطرنشان کرد : شش پروژه خیری دیگر در حوزه آموزش و پرورش در حال ساخت و تکمیل می باشد .

در ادامه معاونین آموزشی و پرورشی و کارشناسان نهضت سوادآموزی و تربیت بدنی و  سلامت پیرامون فعالیت های انجام شده در حوزه مربوطه مطالبی را بیان نمودند .

" امین الرعایا " معاون سواد آموزی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد ضمن ارائه آماری از نرخ بیسوادی در استان ، شهرستان بافق را جزء شهرهای برتر در حوزه سوادآموزی دانست . وی ابراز امیدواری کرد با تحت پوشش قرارگرفتن تمامی افراد جامعه هدف ، شاهد برپایی جشن ریشه کنی بیسوادی در شهرستان بافق باشیم .

در پایان " حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی "  امام جمعه بافق پیرامون چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مطالبی بیان داشت و نهضت سوادآموزی را یکی از نهادهای مهم انقلاب دانست که در جهت باسواد کردن افراد بیسواد گامهای موثر و مهمی برداشته است .

همچنین در این جلسه با اهدای لوح تقدیر از طرف استاندار یزد به پاس تلاش های صورت گرفته در جهت تحقق انسداد مبادی بیسوادی در شهرستان از زاده رحمانی رئیس شورای آموزش و پرورش بافق تجلیل بعمل آمد .