نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری یکصدو هشتادو ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق

برگزاری یکصدو هشتادو ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافقبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ یکصدو هشتادو ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور امام جمعه بافق ، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ، معاون فرماندار ، مدیر آموزش و پرورش و اعضای شورای آموزش و پرورش درمرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان تشکیل شد .

در ابتدای این جلسه " قاسم زاده " مدیر آموزش و پرورش به ارائه گزارش از فعالیت های انجام شده پرداخت . وی با اشاره به ظرفیت ها و امکانات آموزش و پرورش بافق ، خواهان توجه و نگاه ویژه دستگاه ها و ارگان ها به این مجموعه گردید .

در ادامه این نشست معاونین آموزشی و پرورشی و کارشناس نهضت سواد آموزی هریک پیرامون فعالیت های انجام شده در حوزه مربوطه مطالبی را بیان نمودند .

سپس  "دکتر رحیمی " مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی با بیان اینکه سنگ بنای همه ی توسعه های سیاسی ، فرهنگی ، اقتصادی و ... توسط آموزش و پرورش گذاشته می شود خاطرنشان کرد : هر اقدامی که در حوزه آموزش و پژوهش صورت می گیرد هزینه نیست بلکه عین درآمدزایی است . وی افزود باید همه مسئولین اعم از آموزش و پرورش و نهادها و ارگان های مختلف برای افراد با استعداد که توانایی مالی ندارند دغدغه داشته تا مشکلات آنها مرتفع شود .

در پایان این جلسه " حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی " امام جمعه بافق از نگاه مثبت مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی به مجموعه آموزش و پرورش قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد تا مجموعه آموزش و پرورش بافق بتواند در انجام ماموریت های خود موفق باشد .