نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری یکصدو هشتادمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق

برگزاری یکصدو هشتادمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافقبه مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش  ( 24 لغایت 30 دی ماه ) ، یکصد و هشتادمین  جلسه شورای آموزش و پرورش  بافق با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش  و سایر مسئولین در محل دفتر امام جمعه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش  ؛ در ابتدای این جلسه، رنجبر مدیر آموزش و پرورش به ارائه گزارش مصوبات جلسه  قبل شورای آموزش و پرورش از جمله تشکیل جلسه با مدیران شرکتها و معادن، تامین زمین برای ساخت مدرسه غیر دولتی  و … پرداخت .
رنجبر در ادامه از مشکلات آموزش و پرورش از جمله کمبود دبیر تخصصی ، مقاوم نبودن مدارس بافق و … خبر داد و خواستار حمایت بیشتر مسئولین شد.

در ادامه جلسه قاسم زاده معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش از برگزاری جشن تکلیف ۵۰۰ دانش آموز دختر  مقطع سوم دبستان ، جنگ دهه فجر، مسابقات پژوهشی، کارگاه پیشگیری از آسیب های های اجتماعی در مدارس، تجلیل از دانش آموزان برتر مسابقات فرهنگی و هنری ، اجرای مسابقات ورزشی و …  در  روزهای آتی خبر داد.

فرماندار بافق در این جلسه اظهار داشت : نهضت مدرسه سازی در بافق چه در بخش دولتی، خیرین ،شرکت و معادن پیشرفت خوبی داشته است.
زاده رحمانی در ادامه صحبت های خود با تاکید بر اهمیت کنکور گفت : با گروه نسیم آموزش یزد صحبت هایی صورت گرفته تا با اجرای طرح های کوتاه مدت و میان مدت و برگزاری کلاس های کنکور در بافق رتبه های بهتری کسب شود.
وی در پایان  تاکید کرد از دانش آموزان با استعداد ولی بی بضاعت حمایت می کنیم .

در انتهای جلسه امام جمعه بافق گفت :  درباره ساخت مدرسه غیر دولتی توسط خیرین بر روی زمین های وقف آموزش و پرورش در چارچوب قانون عمل کنید .
آیت الله سلیمانی بیان کرد : در زمینه  انتخاب رشته و شغل نباید نگاه جوانان ما تنها به معادن بافق باشد بلکه باید نوآوری و خلاقیت را به کار ببرند و گفتمانی در این باره بین متخصصین  و دانش آموزان صورت گیرد .