نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری یکصدو نود و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش بافق

برگزاری یکصدو نود و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش بافقبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ؛ در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس ، یکصد و نود و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش بافق با حضور امام جمعه ، فرماندار ، مدیر و معاونین آموزش و پرورش و سایر اعضای این شورا در مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان برگزار  گردید .

مدیر آموزش و پرورش در ابتدای این جلسه به بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در مجموعه آموزش و پرورش بافق در ماه تابستان پرداخت .

" محمدرضا قاسم زاده " همچنین ضمن اعلام آمار قبولی کنکور98 شهرستان افزود: در بحث قبولی کنکور خوشبختانه امسال نسبت به سالهای گذشته روند قبولی مناسب تر بوده است.
وی یاد آور شد: در موضوع دانشگاه فرهنگیان نیز امسال ۶۰ نفر به مصاحبه دعوت شدند که از این تعداد تا کنون ۲۰ نفر قبولی قطعی را کسب کردند.

در ادامه این جلسه  " کاظم یاوری " معاون آموزشی و دبیر ستاد پروژه مهرآموزش و پرورش شهرستان ، فعالیت های صورت گرفته در خصوص آمادگی دانش آموزان و مدارس جهت استقبال از ماه مهر را عنوان نمود.


فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش بافق نیز در ادامه این جلسه عنوان داشت: تکمیل دو آموزشگاه ۱۲ کلاسه و ۶ کلاسه که توسط شهرستان تا ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند در دستور کار سال جاری اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد قرار گرفته است .
" محمد زاده رحمانی " افزود: عملیات عمرانی دو مدرسه ۶ کلاسه نیز در ماه آینده آغاز می شود .
" حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی "  امام جمعه بافق نیز در پایان این نشست بر لزوم تسریع در اجرای طرح های عمرانی آموزش و پرورش شهرستان از جمله مجتمع خیری آموزشی و تربیتی شایقی تاکید کرد .