نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری یادواره شهدای دانش آموز در دبیرستان ادب

برگزاری یادواره شهدای دانش آموز در دبیرستان ادببه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ؛ صبح امروز  یادواره شهدا دانش آموز شهرستان بافق با حضور امام جمعه  بافق فرماندار، بخشدار، فرماندهان بسیج ، مدیر و معاونین آموزش و پرورش به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دبیرستان ادب برگزار شد  .

در این یادواره که مزین به تمثال شهدا دانش آموز بود ؛ قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش با قرائت آیه " ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله بل احیاء عند ربهم یرزقون "  بیان نمود : شهدا زنده اند و نظاره گر ما هستند و باید از آنان در جهت هویت بخشی و تعالی شخصیتی خود الگو  بگیریم .

صادقی فرمانده بسیج گفت : همگان مدیون رشادت های این شهدا هستیم و راهکار توسعه و تعالی کشور ، الگو گیری از راه این شهدا می باشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه بافق نیز با تاکید براینکه شهرستان بافق در احیاء فرهنگ ایثار و شهادت پیشتاز بوده بیان کرد:  شما دانش آموزان با تحصیل و رشد علمی و پایبندی به ایمان و آرمان های انقلاب و دفاع مقدس و رهروی خون شهدا می توانید به تعالی برسید و کشور ایران را بیش از گذشته مقتدر نمایید.

قابل ذکر است  که اجرای گروه سرود ،دکلمه و سخنرانی حجت الاسلام هاشمی  از دیگر برنامه های یادواره شهدا شهرستان بافق بود .