نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته بسیج

برگزاری همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته بسیجبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج همایش دوچرخه سواری با حضور قاسم زاده معاون پرورشی و فرهنگی ، شیرازی کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش ، سرهنگ صادقی فرمانده سپاه ناحیه،حجة الاسلام دهستانی، نماینده ولی فقیه در سپاه، کاظمی مدیرعامل باشگاه ورزشی فرهنگی سنگ آهن، فتاحی، مسئول کانون بسیج ورزشکاران ، رنجبر رئیس هیئت دوچرخه سوار ی و بسیج دانش آموزی بافق  برگزار شد.

این همایش با حضور 120 دوچرخه سوار دانش آموز از بین مدارس پسرانه متوسطه دور اول  برگزار گردید، و دوچرخه سواران مسیر میدان امام حسن (ع) تا امامزاده عبدا…(ع) این شهرستان را رکاب زدند.

صادقی فرمانده سپاه ناحیه بافق هدف از برگزاری این همایش را گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) وتمام شهدای انقلاب و تداوم راه نورانی شهدا عنوان کرد.

وی همچنین این همایش را عاملی مؤثر در ایجاد نشاط و شادابی و اقدام عملی برای ترویج فرهنگ ورزش همگانی که نیاز به آن امروز بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود نیز بیان کرد

در پایان این مراسم طی قرعه کشی به 20 نفر از شرکت کنندگان این همایش جوایزی به رسم یاد بود از طرف هئیت دوچرخه سواری بافق اهداء شد.